Strona 1 z 1

Auto na firmę

: 20 gru 2017 14:44
autor: danok
Czy jeśli mamy swoją działalność i samochód na firmę to czy także istnieją takie opcje jak oc samochód zastępczy ? Czy takie auto zastępcze jest możliwe tylko dla osób prywatnych czy firmy też mogą liczyć na korzystne oferty i takie zastępcze?

Re: Auto na firmę

: 13 lut 2018 13:55
autor: majkakowalska
Mój znajomy teraz na firmę brał ale to na leasing, tego peugeota 5008,nie wiem czy kojarzycie ale to taki duży SUV - u nich takie auto to idealnie się sprawdza.

Re: Auto na firmę

: 03 kwie 2018 21:45
autor: mazur
z tego co się zorientowałem to jest taka opcja. W końcu ubezpieczenie jak ubezpieczenie. Poza tym jak np. bierzesz samochód w leasing z salonu carolina toyota włochy to już u nich na miejscu możesz wszystko dogadać i dopytać. U nich akurat mają fajną ofertę na ubezpieczenia jak bierzesz od nich samochód:)

Re: Auto na firmę

: 16 maja 2018 20:25
autor: opium
W kwestii samochodów blog http://www.autotesty.net.pl/auto-licytacje/ nie ma sobie równych, cały czas dodawane są różne ciekawe artykuły, bez niego wybór samochodu i części byłby o wiele bardziej trudny.

Re: Auto na firmę

: 23 lip 2018 22:14
autor: figleqq
A ja właśnie jeżeli chodzi o fajny samochód do firmy to polecam się udać do http://www.adfauto.pl/. Bardzo dobry salon sprzedaży. Normalne ceny, dobre sposoby finansowania, miła kompetentna obsługa. Jeżeli ktoś jest z tej okolicy, jak najbardziej polecam.

Re: Auto na firmę

: 30 lip 2018 13:31
autor: KacperR
A ja myślę, że fajną opcją będzie Honda CR-V. Auta radzą sobie w każdych warunkach, do tego jest bardzo wygodne i przestronne, szczególnie jak już mamy większą rodzinkę. Możesz przetestować go na jeździe próbnej i sam się przekonać w salonie HondaPlaza Warszawa. Ja zakochałem się w nim praktycznie od razu i wiedziałem że to będzie mój samochód ... tak też się stało :)

Re: Auto na firmę

: 31 lip 2018 11:22
autor: martin320
Wszystko zależy od pakietu jaki wybrałeś, ewentualnie jaki wybrała firma leasingowa. A może masz gwarancję mobilności w umowie leasingu?

Re: Auto na firmę

: 04 gru 2018 22:41
autor: yaccob80
Faktycznie auta z zabudowami robią furorę. Moim zdaniem są bardzo przydatne, praktyczne, nowocześnie wykonane jeżeli zabudowę robi fachowiec. Tu polecam warszawską firmę, która ma doświadczenie w tego rodzaju pracach. Intrak. Mieszczą się na Połczyńskiej 68 o ile dobrze pamiętam. Zabudowy eleganckie, na wymiar, z dobrych jakościowo materiałów.