Niesłuszna kara od ZUS - potrzebny adwokat?

wannabe

Re: Niesłuszna kara od ZUS - potrzebny adwokat?

Postautor: wannabe » 14 cze 2019 07:21

Jeśli twoje zobowiązania jako właściciela firmy wobec ZUSu to dla ciebie czarna magia to zacznij od podstaw. Zobacz sobie artykuł https://www.mala-firma.pl/151-oplacanie ... ferencyjny gdzie jest napisane czarno na białym i bez problemu zorientujesz się z czego możesz korzystać, a do czego sie już niestety nie kwalifikujesz. Dobry artykuł szczególnie dla młodych przedsiębiorców.

Natalia Walczak

Re: Niesłuszna kara od ZUS - potrzebny adwokat?

Postautor: Natalia Walczak » 04 lip 2019 19:40

Ja jednak rekomendowałabym wizytę w kancelarii adwokackiej i rozmowę ze specjalistą od zagadnień związanych z prawem handlowym czy spółek. Taki polecony adwokat, jak na przykład Pani mecenas Katarzyna Florczak-Keller, rozwieje Twoje wątpliwości. A jeśli postanowisz ja zatrudnić do poprowadzenia sprawy to będzie walczyła o to, by sprawa zakończyła się po Twojej myśli z ogromnym zaangażowaniem. Wiem, bo miałam okazje ją widzieć w akcji - jej zależało momentami bardziej, niż mnie chyba! Szczególnie, kiedy ja miałam momenty zwątpienia. Ona nigdy!