kupkoszty

KupKoszty

kupkoszty

Postautor: KupKoszty » 20 kwie 2016 23:21

Podatki i koszty pracy w Polsce są strasznie wysokie. Podniesiona stawka VAT (23%) miała być rozwiązaniem chwilowym, teraz nie wiadomo, czy kiedykolwiek wrócimy do 22%.
Podwójne opodatkowanie spółek kapitałowych (najpierw CIT, potem PIT) to kolejny bat na uczciwych przedsiębiorców. Im więcej pracujesz, im więcej zarabiasz, tym większą karę płacisz za swoją pracowitość i kreatywność.
Dlatego oszczędności trzeba szukać na każdym kroku. Jednym z sposobów jest optymalizacja podatkowa polegająca na zmniejszeniu podatku od towarów i usług (VAT), podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) lub prawnych (CIT). Kiedy korzysta się z usług profesjonalnych firm to bezpiecznie można zmniejszyć podatki, rozliczyć dotację i zaoszczędzić naprawdę znaczne kwoty.
biuro@kupkoszty.net

Chloe3

Re: kupkoszty

Postautor: Chloe3 » 18 paź 2017 14:16

O, świetnie ;) Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie ;)
Kiedy przewróci się jedna karta, wali się cały domek. I nie ma jak się wydostać z gruzów. Dopóki ktoś nie przyjdzie i cię nie wyciągnie.

Comasz Tomasz

Re: kupkoszty

Postautor: Comasz Tomasz » 15 lip 2018 11:57

Ja sam już nie wiem czy warto... https://6krokow.pl/co-to-jest-franczyza/