Kursy bhp?

Wampirzy

Re: Kursy bhp?

Postautor: Wampirzy » 22 sie 2018 18:55

A może warto rozejrzeć się w tej sprawie w Internecie? Sądzę, że to naprawdę może być bardzo dobre wyjście.
Ale widzicie, przyjaciele, z pieśniami jest tak samo jak z drzewami: wydają owoce tylko w odpowiednim czasie i we właściwy sposób, gdy zaś nie trafią na swoją porę - usychają.

marek89322

Postautor: marek89322 » 24 sie 2018 06:57

Kursy BHP tak naprawdę można zrobić w różnych miejscach, ale moim zdaniem warto wybierać takie, które mają na celu przekazanie wiedzy, w jak najciekawszy sposób. Lepiej też, jeśli kursy są prowadzone przez osoby, które na wszystkim się znają i które potrafią rozmawiać z innymi. Komunikatywność jest tutaj bardzo ważna. Znajomi polecają mi to miejsce https://pl-pl.facebook.com/BHPCenter/ więc może się zdecyduję.

jojo1981

Postautor: jojo1981 » 24 sie 2018 13:19

Według mnie jest to zdecydowanie kwestia dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wiele trudności dzięki temu oszczędzić :)
Diabeł to zuchwałość ducha, to wiara bez uśmiechu, to prawda, której nigdy nie ogranicza zwątpienie.

timmus

Postautor: timmus » 28 sie 2018 15:44

Mam z grubsza to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
W tym, że nie zdarzy się na nowo, jest cała słodycz życia.

tomekziomeka

Postautor: tomekziomeka » 01 wrz 2018 12:13

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one.
No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.

plar

Postautor: plar » 14 wrz 2018 15:14

Myślę, że każdy pracodawca powinien zadbać o odpowiednie kursy dla swoich pracowników. Nie każdy musi kończyć się formą e-learningową. U nas w pracy ostatnio odbyło się organizowane przez tą firmę szkolenie BHP: https://alerta.pl/szkolenia-i-uslugi/bh ... rona-ppoz/ - siedzibę maja w Łodzi, ale ich oferta jest skierowana do wszystkich firm i instytucji w Polsce. Kurs został przeprowadzony w bardzo rzetelny i ciekawy sposób. ;)