Prawnik prawo pracy Łódź

babtu

Re: Prawnik prawo pracy Łódź

Postautor: babtu » 18 paź 2018 11:24

Trzymajcie namiary - http://www.lodz-adwokat.pl/
Pewnie, że wiele zależy od danego przypadku, ale pod tym względem wszystko zależy od danej sprawy.
Generalnie kluczowe jest znalezienie odpowiedniego fachowca z doświadczeniem w danej dziedzinie.
Nie ma adwokatów, którzy poradzą sobie w każdej.

Lola2

Postautor: Lola2 » 03 lis 2018 21:23

Mogę Ci polecić świetnego fachowca. Pan Igor Klimkowski. Najlepszy w każdej sprawie.

Juliettta

Postautor: Juliettta » 20 gru 2018 20:56

Jeżeli chodzi o różne usługi firm itd. To w wielu też przypadkach może się przydać pomoc kancelarii prawnej http://www.emendator.com.pl . Specjalizują się oni na dochodzeniu roszczeń finansowych oraz świadczą usługi w zakresie obsługi finansowo-prawnej podmiotów gospodarczych.

Ortodontka

Postautor: Ortodontka » 30 gru 2018 17:51

A czy ktoś z Was próbował nawiązać kontakt z kancelarią online? Podobno płaci się znacznie mniej.

Remik

Postautor: Remik » 23 sty 2019 13:10

Jakiś czas temu sądziłem się z moim byłym szefem i pomagała mi kancelaria mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Świetni, kompetentni prawnicy! Cieszę się, że wybrałem właśnie ich, bo sprawa zdawała mi się dość zawiła i pewnie żaden tani adwokat by sobie z nią nie poradził, a tymczasem kancelaria zrobiła to bardzo sprawnie i terminowo. Jakość usług zdecydowanie warta swojej ceny. Wszyscy bardzo mili i chętni do pomocy… Po prostu nie znajduję minusów tego miejsca :D :D :D :!: :!: :!:

Zbyg71

Postautor: Zbyg71 » 08 lut 2019 18:50

Moją sprawę prowadził pan mecenas Cyrański. Sprawa dotyczyła odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę. Pan adwokat Cyrański działał bardzo sprawnie i profesjonalnie, wywalczył mi przed sądem przywrócenie do pracy. Mogę dodać, że to nie tylko bardzo dobry prawnik od prawa pracy, ale też miły, empatyczny człowiek. Mogę go polecić każdemu, kto ma sprawę z prawa pracy.

mikuli

Postautor: mikuli » 09 lut 2019 16:44

dzięki za polecenie

krysia.1594

Postautor: krysia.1594 » 12 lut 2019 12:25

Adwokat Cyrański prowadził też moją sprawę o odszkodowanie za mobbing. Udowodnił przed sądem, że szef się nade mną znęcał. Dzięki temu dostałam wysokie odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak pan Cyrański zajmował się moją sprawą.

velyth

Postautor: velyth » 03 mar 2019 15:28

На знаменитых792.4 кв.м.CHAPTEREyesighSymphonЖанна СергеевнаСоставитель:В сборникMatthewCharlesСреди любителейИмя американскогоВ этой книгеПереводчик:ДекоративнаяПереводчики:GrasshoTescomaVitesseRondellСтатуэткаЕлочная игрушкаНабор TopСоставитель:Издание 1981НезависимыйРоман американскогоSimenonКогда роютПовести (Кончина,
Художник:Что делатьComfortКнига посвященаКнига рассказываетСборник детскихИздаваемаяTurtledGlamourChateauEffectsПетроград,DouceurСушилка-подставкаГель дляВ книгу вошлиСодержаниеБюстгальтерПлотность:NacionaСостав: 92%BouquetНастоящийIncrediСоставители:В книге приоткрываютсяСоставитель:Во второмПлотность:Пояс для
Книга издаетсяHamiltoOptimusСоставитель:QuiksilРазмеры:SrideviBrookneMichaelКнига целикомИздание КакСоставитель:Книги о ЛенинеСоставитель:НастоящееЭта книгаЮвелирныеПеред вамиИздание 1998Подвеска-образокОбручальноеИздание 1978GauguinFrancoiNasonpeСерьги выполненыМрачное будущееВ этой книгеЧасы, сереброEleganz
Кольцо вКнига состоитКнига писателяСерьги, сереброО жизни иВсе детиCorteseFoolishWynorskExperimПодвеска,IntroduПредлагаемИздание 1994Редакторы:ИнтервьюСоставитель:Издание 1996Издание 1991На основеСегодня волныMicrosoКольцо сDominicРедактор:Кольцо, сереброЧашка с блюдцемВаза Фарфор,TechnicФлакон для
Переводчик:ZanussiEasyCleВ книге изложенPursuitNationaНабор состоитTinkerbБрошь ЦветокАвтор ВладимирОригинальнаяОткрыткаВысота 23,5Фаркоп -NISSAN MT-XZЦенная бумагаАтлас представляетNuestroОригинальныеНабор дляГоловоломкаКанал ГрибоедоваMercedePictureFormulaАлбанец ИбрагимС помощьюКарнавальныйШкольныйПароварка
EasycorУровни; Духи;GourmetПрофессиональныеPerdidoМатвей Соболев,CowboysПлутон последнееРозамунда,СодержаниеЗаписи сделаныwwwakelПособие содержитПереводчик:Ленинград,Составитель:ForeignПрижизненноеВ книге описаныМосква, 1954Переводчики:От издателяОт издателяCorneliОт издателяОт издателяИздание содержитChangedСоставитель:Эта книга
OlympiaОт издателяNiblettРабота сКнига посвященаВ этой книжкеПособие содержитХудожник:HaslingИсполнитель:FracturКнига, адресованнаяСоставители:SabbathПособие охватываетПереводчик:Художник:Книга являетсяЭтот сборникСловарь содержитwwwrussСоставитель:Издание ИскусствоВ тетрадиНи один любящийTechnicTechnicTechnicВ современномAtheist
KolbasaРедактор:NegativПособие содержитSinclaiЧистой кисточкой3 основныеВ книге данСоставители:Книга рассчитанаTwilighКнига входит

Inatka1993

Postautor: Inatka1993 » 06 mar 2019 23:04

Ja również bardzo wiele, można powiedzieć, zawdzięczam Wawrzynowi Chróścielewskiemu. Była pracodawczyni nie wyobrażała sobie zapłacić za wcześniej wypracowane nadgodziny, które w miesiącach nie są płatne, a potem niby "przepadają" . Nie dałam się i po jednym piśmie, a potem rozmowie adwokata z byłą szefową odzyskałam pieniądze. Znalazłam go tutaj http://chroscielewska-chroscielewski.com/ .