Kontrola pracowników w firmie a przepisy

agnieszka24

Re: Kontrola pracowników w firmie a przepisy

Postautor: agnieszka24 » 31 mar 2018 20:18

Uważam, że pracowników należy kontrolować, gdyż nie można ufać bezgranicznie. Ja kontroluję, ale nie inwigiluję. Ostatnio zaopatrzyłam się w system od Transmobil, przy pomocy którego mogę poznać ich dokładne położenie. Dzięki temu zaoszczędzam masę czasu na ich poszukiwanie.

BieleckiAdwokat_pl

Postautor: BieleckiAdwokat_pl » 21 lis 2018 18:08

Kontrola pracowników co kilka tygodni lub miesięcy jest potrzebna, aby utrzymać wśród nich dyscyplinę i odpowiedzialność. Jednak zbyt częste kontrole mogą pogorszyć sprawę i zmniejszyć efektywność pracowników.

TomaszR

Postautor: TomaszR » 04 sty 2019 11:27

Jeżeli mówimy tutaj o kontroli kierowców w firmie transportowej to uważam, że warto mieć pewność czy wszystko idzie zgodnie z planem i my do tego wykorzystujemy monitoring GPS Flotman, ponieważ generuje jednak duże oszczędności na utrzymaniu floty. Do tego klienci zawsze mogą nas dokładnie zapytać gdzie znajduje się przesyłka oraz mamy również opcję zabezpieczenia przesyłek za pomocą alarmów jak tylko przestrzeń ładunkowa zostanie otworzona. Działa dobrze, więc my jesteśmy w pełni zadowoleni :)

Knook

Postautor: Knook » 10 lut 2019 21:37

No ja podekrzewałem pracownika o oszustwa. Zatrudniłem prywatnego detektywa - panią Skrzypek z Wrocławia i pomogła mi sprawdzic tę sprawę