Dług na mieszkaniu komunalnym

gorka2

Dług na mieszkaniu komunalnym

Postautor: gorka2 » 01 lip 2019 00:01

Wpadliśmy w długi przez mieszkanie komunalne. Wiem, tak, bije się w pierś, nie płaciliśmy za czynsz. Potem się wyprowadziliśmy, bo nie było już wyjścia. Jakieś tam pisma przychodziły, ale nie odbieraliśmy (teraz wiem, że to była głupota), a potem się przestali odzywać, więc odetchnąłem z ulgą. Teraz znów nas atakują. Co robić? Zapłacić? Odsetki takie urosły, że tego jest dwa razy tyle.

klemens131

Re: Dług na mieszkaniu komunalnym

Postautor: klemens131 » 02 lip 2019 22:58

W te pędy kontaktuj się z prawnikiem. Jak jesteś z Wrocka, Poznania lub Gdańska to poszukaj sobie, gdzie jest kancelaria Klisz i Wspólnicy. Też miałem problem z czynszem. Po 4 latach się odezwali, że mam zapłacić i nawet jakiś wyrok mieli. Prawnik z tej kancelarii z Wrocławia mi pomógł wszystko wyprostować. Nie wziął dużo i od ciebie też pewnie dużo nie wezmą.

Dominik44444r

Postautor: Dominik44444r » 03 lip 2019 07:48

Zawsze jakikolwiek dług jest bardzo zły.Dodatkowo dług komunalny jest po prostu tragiczny w stu procentach.

tom89
Kontaktowanie:

Postautor: tom89 » 10 wrz 2019 23:52

Nie mam pojęcia, jak wygląda ochrona majątku i mieszkania, jeśli jest to mieszkanie komunalne. Warto też znaleźć powód, dla którego w taki sposób się stało. Można starać się walczyć z takim długiem, ale jeśli nie ma już wyjścia, to polecam zgłosić się do https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Oni doskonale wiedzą, w jaki sposób wszystkim się zająć.