Prawnik prawo pracy Łódź

Sebastian.P

Re: Prawnik prawo pracy Łódź

Postautor: Sebastian.P » 30 sie 2017 19:24

W wielu kancelariach mają dziwne podejście do klienta, zero empatii, wyrozumiałości, a przecież często chodzi o bardzo delikatne sprawy. W Kancelarii Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego dba się o to, żeby wszystko było jasne i zrozumiałe. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie. Doświadczenie jakie mają pracownicy kancelarii gwarantuje, że każda sprawa jest prowadzona w kompleksowy sposób. Kancelaria specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie karnym. Ja akurat korzystałem z pomocy w zakresie prawa pracy i bardzo zależało mi na dyskrecji, na którą tak samo jak na bezpieczeństwo można liczyć.

Ghazi

Postautor: Ghazi » 07 wrz 2017 11:48

Genialna jeśli chodzi o prawo pracy jest Pani Więckowska. Jej kancelaria http://gabrielawieckowska.pl/kancelaria-adwokacka/ wygrywa 90% spraw związanych z pracą itd. Mi również pomagali jakiś czas temu i nie mogę złego słowa powiedzieć na jakość obsługi i prowadzenia sprawy. Mistrzostwo :)

Jacek78

Postautor: Jacek78 » 09 wrz 2017 20:55

Jak kwestie prawa pracy to tylko kancelaria Chróścielewskich! Jako pracodawca bardzo często korzystam z ich usług i za każdym razem byłem w 100% zadowolony. Profesjonalne i miłe podejście do klienta. Wszystko zawsze na czas, co naprawdę rzadko się zdarza!

kinediro

Postautor: kinediro » 11 wrz 2017 21:55

Jeśli o mnie chodzi, mam dobre doświadczenia z adwokat Justyną Wąsowicz z http://adwokatklodzko.com. Jest bardzo dobra w sprawach z zakresu prawa pracy, ale co istotne - radzi sobie w rozwiązywaniu sporów na drodze mediacji czy negocjacji.

Iza79

Postautor: Iza79 » 16 wrz 2017 21:36

W kwestii prawa pracy tylko Kancelaria Pana Chróścielewskiego! Pracują tam naprawdę fachowi i mili prawnicy, którzy każdą sprawę za wszelką cenę doprowadzą do końca. Takich profesjonalistów to ze świecą szukać - naprawdę! Jestem bardzo zadowolony z ich pomocy. Dzięki wsparciu prawnemu udało mi się wygrać ciągnącą się od dawna sprawę przeciwko mojemu byłemu już szefowi, ktory nie chciał wypłacić mi należności za nadgodziny. Polecam! Bardzo miła, bezstresowa atmosfera - co rzadko się zdarza. :D

Łukasz Leśniak

Postautor: Łukasz Leśniak » 24 wrz 2017 15:15

Rzeczywiście firma Pana Chróścielewskiego to bardzo dobra kancelaria. Prowadzili sprawę mojej siostry w związku z nadużyciami ze strony jej szefa. Pamiętam, że wszystko odbyło się szybko, a siostra ze współpracy była bardzo zadowolona - sprawę udało jej się wygrać, choć jestem pewien, że gdyby nie trafiła właśnie do Chróścielewskich, mogło by z tym być różnie.

Wiaczesław1
Kontaktowanie:

Postautor: Wiaczesław1 » 25 wrz 2017 12:44

Niezła oferta tej firmy, podoba mi się ich portfolio !

orchidea74

Postautor: orchidea74 » 12 paź 2017 08:58

Kancelaria pana mecenasa Chróścielewskiego to najlepszy wybór. Chodziłam wcześniej po kilku innych kancelariach ale nikt nie potrafił mi konkretnie doradzić. Sprawa nie była lekka - jestem po ciężkiej chorobie i okazało się, że dla mojego szefa to za dużo. Chciał mnie po prostu wyrzucić z pracy pomimo tego, że regularnie donosiłam zwolnienia. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną reprezentację, którą otrzymałam od prawników z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego.

wege123

Postautor: wege123 » 12 paź 2017 10:47

A może lepiej byłoby zostawić takie decyzje specjalistom z tej dziedziny? Moim zdaniem o naprawdę może być najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Ciężar władzy nosi się samemu. I choć robi się to "na własne życzenie", to nie czyni go lżejszym.

ferdek

Postautor: ferdek » 13 paź 2017 20:03

W Internecie można znaleźć naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju kancelarii prawnych. Wystarczy naprawdę trochę poszperać i poszukać, bo znalezienie czegokolwiek naprawdę nie należy do specjalnie trudnych. A już w ogóle polecam popytać znajomych w tym zakresie tematycznym. Wówczas naprawdę można wyszukać całe mnóstwo niezwykle ciekawych informacji i porad.

Przykładowo, ja popytałem znajomych o polecenie jakiejś kancelarii prawnej od windykacji należności w Katowicach i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Firma z naprawdę długim doświadczeniem (założenie w 1994 roku), mnóstwo wygranych spraw i tak dalej. Zresztą oferują też pomoc w innych sprawach niż tylko windykacja należności. Jest tam też upadłość konsumencka, wywiad gospodarczy, odszkodowania górnicze i wiele, wiele innych.

Ale to oczywiście tylko jeden z przykładów. Tak naprawdę jest w czym wybierać, więc znalezienie czegoś porządnego naprawdę nie powinno stanowić żadnej specjalnej trudności. Także polecam się naprawdę dobrze rozejrzeć i popytać wśród znajomych.
Komplementy są użytecznym towarem w przyjaźni