Uciszanie niewygodnej osoby

Stalk

Uciszanie niewygodnej osoby

Postautor: Stalk » 09 sty 2016 16:31

Od momentu kiedy przez przypadek dowiedziałem się o tym że grupa osób ze służby zdrowia zajmuje się oszustwami (z oczywistych względów nie mogę o wszystkim pisać na forum) działając pod przykrywką przychodni medycznej, zaczęli mnie prześladować ludzie wynajęci przez tych oszustów.

Praktycznie co tydzień za mną chodzą i jeżdżą samochodami. Ale nie robią tego bezczelnie, tylko w taki sposób żeby się nie zorientować (zmieniają osoby, obserwują z odległości). Dopiero jak gdzieś wejdę to podchodzą w miejscach publicznych i grożą, ale nie bezpośrednio tylko poprzez aluzje, trzymając telefon przy uchu, albo wymachują rękami przed oczami, albo szturchają. Tak żeby w razie ewentualnej wpadki się wytłumaczyć że przecież rozmawiali przez telefon, albo że są nadpobudliwi i dlatego machają rękami. Na wiele różnych sposobów można komuś zagrozić nie mówiąc tego wprost, więc po co się narażać na odpowiedzialność karną skoro można kogoś zastraszyć w "delikatny" sposób. Policja nie uznaje tych wydarzeń za groźby karalne bo nie są spełnione wszystkie wymagania z paragrafu. Był taki okres kiedy miałem podrzucony do samochodu lokalizator GPS, jeździli za mną nawet do innych miast oddalonych o 100km. Chodzą za mną do przychodni, oraz wchodzą do gabinetów lekarskich zaraz po mojej wizycie i drażnią się z lekarzami. Robią to cyklicznie po to aby lekarze pomyśleli że to ja nasyłam tych ludzi. Ponieważ to działanie nie jest wymierzone bezpośrednio we mnie to nie stanowi to naruszenia żadnego paragrafu. W przychodniach podchodzą do mnie i z telefonem przy uchu sugerują że leczenie mojej rodziny będzie sabotowane, oraz abym zmienił przychodnię na inną. Wygląda jakby działali w sposób zaplanowany i zorganizowany. Z tego co udało mi się dowiedzieć to wypożyczają i zmieniają samochody pochodzące z komisu kupione na słupa (w umowie wpisane jest fikcyjne nazwisko kupującego), po to abym się nie zorientował kto za mną jedzie danego dnia, ani policja nie mogła dojść kto tym samochodem jechał danego dnia. Wynajęli nawet ludzi z mojego osiedla, w tym jednego mężczyznę który rzekomo leczy się na głowę. W momencie kiedy wracam z policji, prokuratury, albo prawnika prawie za każdym razem gdzieś w drodze powrotnej mijam tego samego człowieka ze sklerozą, który tylko przechodzi obok mnie. Często zaraz po tym wydarzeniu widzę jakiś samochód który przejeżdża obok mnie bez tablic rejestracyjnych. Całość trwa już ponad pół roku. Ponieważ nie nawiązują ze mną bezpośredniego kontaktu to policja twierdzi że to nie jest czyn zabroniony, więc nie mają podstaw do tego aby zająć się ta sprawą. W naszym prawie każdy może chodzić i jeździć gdzie mu się podoba i rozmawiać przez telefon z kim chce i w jaki sposób chce i to jest logiczne. A to że spotykam cyklicznie te same osoby to można to wytłumaczyć że jest to czysty przypadek. Łatwiej jest znaleźć 10 osób którzy podejdą z telefonem przy uchu i coś "zasugerują", niż jedną osobę która kogoś pobije, a efekt jest podobny, tylko trochę bardziej czasochłonny. Ale to nie stanowi problemu bo i tak większość środków finansowych pochodzi z przekrętów, więc co to za problem wydać np. 10% zarobionych środków w uciszenie niewygodnego świadka. Dla mnie jest oczywiste że jeżeli ktoś angażuje grupę osób przez tak długi okres czasu to nie robi tego bez powodu, ale dla policji liczą się tylko dowody, albo tak zwane w naszym prawie "uzasadnione przypuszczenie popełnienia przestępstwa". Pewnie myśleli że pojeżdżą za mną miesiąc, postraszą w inteligentny i "delikatny" sposób i będę siedział cicho.

Czy ma ktoś pomysł co można zrobić w tym temacie? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Stalk

Re: Uciszanie niewygodnej osoby

Postautor: Stalk » 30 sty 2016 20:54

Odświeżam temat. Temat widziało ponad 300 osób, czy nikt nie ma nawet jednego pomysłu co zrobić w tej sytuacji?