Szef, który nie wypłacił wynagrodzenia!

nessie

Re: Szef, który nie wypłacił wynagrodzenia!

Postautor: nessie » 23 lis 2016 21:21

Hm....zależy od umowy jaką miałeś.

Mroczek

Postautor: Mroczek » 16 sty 2017 12:41

Jeżeli jeszcze się nie odeszło to pracodawca nie ma prawa niewypłacania wynagrodzenia, bo podchodzi to pod kodeks pracy, ale to też zależy od umowy jaką się miało. Przy śmieciówkach może być gorzej.

jarekradzinski

Postautor: jarekradzinski » 22 cze 2017 08:39

Myślę, że powinieneś skonsultować się z prawnikiem. Ja polecam tego http://www.adwokat-figiel.pl/ Byłem zmuszony wnieść do sądu sprawę przeciwko dłużnikowi, który ignorował każde upomnienie z mojej strony - dlatego musiał wkroczyć adwokat i bardzo mi pomógł. Wydaje mi się, że w Twojej zwrócenie się do niego też będzie najlepszym rozwiązaniem.

grzymek015

Postautor: grzymek015 » 01 sie 2017 09:22

W zależności od umowy musisz podjąć kroki prawne. W takim przypadku najlepiej od razu skonsultować się z prawnikiem i wejść na drogę sądową jeżeli pracodawca nie chce dojść do porozumienia.

KrzysztofSzulc

Postautor: KrzysztofSzulc » 29 sie 2017 11:01

Tak być nie może! Ja na twoim miejscu skorzystał bym z profesjonalnej pomocy prawnej. Myślę, że pewnie można coś z tym zrobić tylko trzeba udać się do kogoś, kto bardziej jest obeznany w prawie i nam pomoże. Ja kiedyś byłem u pana Wojciecha J. Chmuraka w Szczecinie, bardzo w porządku człowiek i super adwokat, może spróbuj u niego?? Tu masz kontakt i więcej info kancelaria-chmurak.pl

filimonik

Postautor: filimonik » 03 wrz 2017 23:29

Takimi sprawami zajmuje się kancelaria prawna w Białymstoku . Nie odpuszczaj, bo racja jest po Twojej stronie i należy Ci się wypłata wynagrodzenia za wykonaną pracę. Może nawet uda Ci się otrzymać odszkodowanie z zwłokę. Skonsultuj się z adwokatem

iwonacegielska

Postautor: iwonacegielska » 11 wrz 2017 10:08

Witam,

miałam podobny problem, który pomogła mi w sposób profesjonalny i szybki rozwiązać https://kancelariamadejczyk.biz/. Polecam!!

spacal

Postautor: spacal » 12 wrz 2017 15:32

A próbowałeś to rozwiązywać na drodze prawnej albo chociaż pozasądowych mediacji? Kiedyś miałem podobny problem i bardzo pomogła mi Adwokat z kancelarii http://adwokatklodzko.com/. Nie trzeba było nawet zgłaszać sprawy do sądu, bo mediacje poskutkowały.

fara

Postautor: fara » 13 paź 2017 14:07

Dokładnie moim zdaniem jeśli nie da się porozumieć polubownie to warto byłoby zasięgnąć opinii jakiegoś dobrego adwokata. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy to warto udać się do pana Tomasza Tomaszczyka z jst kancelarii. Specjalizuje się w prawie pracy i na pewno doradzi jak postąpić w takiej sytuacji a w razie konieczności pomoże też na drodze sądowej.

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » 23 paź 2017 19:15

W takiej sytuacji zdecydowanie warto poradzić się prawnika. Od siebie mogę polecić kancelarię JST i Pana Tomasza Tomaszczyk, niezastąpiony w takich sprawach, bardzo pomocny i doświadczony- na pewno wskaże najlepsze rozwiązanie sprawy.