Jakie konto bankowe

popi6

Jakie konto bankowe

Postautor: popi6 » 19 cze 2017 10:58

Witam, od jakiegoś czasu prowadzę wraz ze znajomym spółkę w formie spółki jawnej. Chciałem poprosić o opinie w następującej sprawie dotyczącej rachunków dla spółki: zamierzam zlikwidować konto w moim obecnym banku i otworzyć nowe. Upatrzyłem sobie dwa konta: konto mobilne w mbanku i dobre konto w millenium. Uważam, że chcąc wybrać konto bankowe, warto też zajrzeć na Ranking Kont Osobistych gdzie można znaleźć opinie o bankach, a także skorzystać z porównywarki i rankingów kont Sprawdźcie sami.

karol)

Re: Jakie konto bankowe

Postautor: karol) » 22 cze 2017 14:49

Najlepiej porównać poszczególne oferty, jest dużo serwisów typu http://firmowe.dobrekonto.pl tam można sprawdzić, jaka oferta aktualnie będzie dla nas najkorzystniejsza. Moim zdaniem takie narzędzia finansowe to duża wygodna, bo nie trzeba przeglądać każdej oferty z osobna.

AntekM

Postautor: AntekM » 30 cze 2017 08:33

Wg mnie opcja z Mbankiem jest najlepsza, zwłaszcza gdy zależy Ci na mobilności.

AnnaN

Postautor: AnnaN » 09 lip 2017 18:41

Mówisz o koncie dla spółki, a odsyłasz do rankingu kont osobistych. Trochę mi się to nie klei. Jeżeli chodzi o firmowe, to moim zdaniem najlepszy idea bank. Nie tylko nie dopłacasz, ale też i masz sporo dodatkowych rzeczy jak huby, mobilne wpłatomaty etc. bezpłatnie za to, że jesteś klientem. Ja korzystam, bo to fajna opcja.

kizi283

Postautor: kizi283 » 13 lip 2017 15:29

Ja bym w tej kwestii popytał trochę znajomych :) To według mnie jest bardzo dobre źródło wiedzy :)
Sól w nasze rany, cały wagon soli
By nie powiedział kto, że go nie boli

Pollak3

Postautor: Pollak3 » 13 lip 2017 20:53

Ja jestem zdania, że warto w tej kwestii popytać znajomych :)
Ono niedobry jest brak miłości i niedobry jest jej nadmiar.

Marksman

Postautor: Marksman » 13 lip 2017 23:10

Znajomi nie zawsze dobrze doradzą - to co dobre dla nich, niekoniecznie musi być dobre dla nas. Bank i rodzaj konta trzeba dobierać pod siebie.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 18 lip 2017 15:14

Zdecydowanie najważniejsze w wyborze optymalnego konta firmowego jest jego dopasowanie do potrzeb przedsiębiorcy. Inne oczekiwania w tym względzie będzie miał właściciel małej, jednoosobowej firmy, a inne dyrektor spółki, zatrudniający kilkuset pracowników. Dla przedsiębiorców główne parametry, wedle których powinni wybierać konta firmowe to: wysokość opłat, dodatkowe korzyści oraz opinie użytkowników. Opłaty za przelewy, wypłaty gotówkowe czy wpłaty w oddziałach banku są tym bardziej istotne dla przedsiębiorców, jeśli wykonują oni wiele operacji finansowych na rachunku firmowym w miesiącu. Ja sama zdecydowanie polecam ofertę https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html

sammlor

Postautor: sammlor » 19 lip 2017 14:04

Może zapytaj o to jakiegoś speca? To będzie moim zdaniem zdecydowanie najlepsze rozwiązanie :)
Jedyną myślą nie do zniesienia jest to, że znieść można wszystko.