Przyjęcie dla pracowników

mosiarz

Przyjęcie dla pracowników

Postautor: mosiarz » 23 mar 2019 20:23

Nosimy się z zamiarem zorganizowania takiej imprezy/przyjęcia dla pracowników. Jesteśmy z Warszawy więc szukamy czegoś w mieście lub okolicach. Fajnie gdyby sala była na tyle duża by można było się też pobawić (jakieś tańce, gry itp). Zależy nam też na tym by menu było urozmaicone i by można było też zrobić np. dania wegetariańskie/wegańskie. Możecie coś polecić?

darsoniusz

Re: Przyjęcie dla pracowników

Postautor: darsoniusz » 26 mar 2019 21:25

jaki macie budżet? zależy wam na jakiś dodatkowych atrakcjach jak np wiejski stół czy jakiś koktajl bar?

mazur

Postautor: mazur » 31 mar 2019 12:33

my jakiś czas temu mieliśmy imprezę w Domu Weselnym Astoria w Kaniach koło Pruszkowa. Myślę, że ta sala i ich oferta mogą cię zainteresować. Sala duża i przestronna, a do tego mają szereg dodatkowych opcji jak np. wiejski stół itp :) da się z nimi dogadać w różnych kwestiach

nowaczka

Postautor: nowaczka » 06 kwie 2019 12:05

Chłopie, przecież w Warszawie i okolicach to masz ogromny wybór różnych sal :) chociażby właśnie Astoria w Kaniach. Wystarczy sobie wygooglować i poczytać opinie w necie :)

mosiarz

Postautor: mosiarz » 09 kwie 2019 19:04

wielkie dzięki za pomoc wszystkim, którzy się tutaj udzielali. Kontaktowaliśmy się już z kilkoma różnymi miejscami i chyba własnie wybierzemy Astorię w Kaniach, bo jednak przedstawili najlepszą ofertę w stosunku do ceny i obsługi. Dam znać jak już będzie po imprezie. Jeszcze raz dzięki!

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 15 kwie 2019 12:00

Takie przyjęcie dla pracowników to dość ciężki temat do zorganizowania. Oprócz cateringu, musisz znaleźć miejsce i dogodny dla wszystkich termin. Tak czy inaczej, jest to świetna forma dodatkowej motywacji kadry. Ja jednak oprócz takich imprez, bardzo cenię sobie także dodatkowe benefity jak np. https://www.edenred.pl/pl/motywacja-pracownikow dzięki nim można usyskać jeszcze większe zadowolenie swoich pracowników, a przy tym zyskać ich zaufanie i sympatię. Co więcej, z pewnością będa oni pracować znacznie wydajniej i z większą przyjemnością.

Ewa11

Postautor: Ewa11 » 26 kwie 2019 11:43

Wydaje mi się, że organizując takie większe przyjęcie bardzo ciężko będzie wam przygotować poczęstunek dla wszystkich gości. W tej sytaucji możecie zamówić catering okolicznościowy warszawa Dzięki temu na pewno uporacie się ze wszystkimi przygotowaniami dużo szybciej i więcej czasu będziecie mogli spędzić ze swoimi gośćmi.

darsoniusz

Postautor: darsoniusz » 08 maja 2019 21:18

mosiarz pisze:wielkie dzięki za pomoc wszystkim, którzy się tutaj udzielali. Kontaktowaliśmy się już z kilkoma różnymi miejscami i chyba własnie wybierzemy Astorię w Kaniach, bo jednak przedstawili najlepszą ofertę w stosunku do ceny i obsługi. Dam znać jak już będzie po imprezie. Jeszcze raz dzięki!

no i jak się impreza udała? jakie warunki były? jak jedzenie i jaka cena?

mosiarz

Postautor: mosiarz » 13 maja 2019 22:17

darsoniusz pisze:
mosiarz pisze:wielkie dzięki za pomoc wszystkim, którzy się tutaj udzielali. Kontaktowaliśmy się już z kilkoma różnymi miejscami i chyba własnie wybierzemy Astorię w Kaniach, bo jednak przedstawili najlepszą ofertę w stosunku do ceny i obsługi. Dam znać jak już będzie po imprezie. Jeszcze raz dzięki!

no i jak się impreza udała? jakie warunki były? jak jedzenie i jaka cena?

dokładnej ceny Ci nie powiem. Ale generalnie jeśli chodzi o organizację i podejście do klienta to pierwsza klasa. A jedzenie podali bardzo dobre, a porcje były spore. Także ja ich sprawdziłem i mogę polecić

Iliadda

Postautor: Iliadda » 21 maja 2019 15:33

Może znajdźcie jakiś hotel z obsługą?