Macie CRM? Jeśli tak to jaki?

Muszka

Re: Macie CRM? Jeśli tak to jaki?

Postautor: Muszka » 16 lut 2017 21:32

A na której wersji pracujecie w swojej firmie? Faktycznie wykorzystujecie wszystkie funkcje?

babtu

Postautor: babtu » 17 lut 2017 08:48

U nas jest Composita i faktycznie genialnie się sprawdza. Trudno mi wskazać jakąkolwiek funkcję, z której nie korzystaliśmy. W zasadzie każda się nam przydaje. Zresztą jeśli zerkniesz na opis funkcji to pewnie część pozycji nie będzie dla ciebie zrozumiała - wejdź do ich podręcznika na stronie, tam masz wszystko bardzo precyzyjnie opisane. I na tych informacjach warto bazować - tak nawet dla świadomości, na czym w ogóle polega ten system.

Muszka

Postautor: Muszka » 20 lut 2017 19:39

Najwyższa to chyba Superior. Skoro rzeczywiście wszystko się, przydaje to wiadomo, że nie ma nad czym dyskutować. Oprogramowanie powinno się dobierać tak, aby robiło różnicę. Ma wspomagać działalność. Faktycznie przy CRM tych funkcji jest całe mnóstwo i ciężko, żeby każda w działalności się przydała, ale bez przesady - wszystko jest zdecydowanie do ogarnięcia.

babtu

Postautor: babtu » 21 lut 2017 08:45

Dyskusja nad tym, że komuś działa, a komuś nie działa, kompletnie nie ma sensu. Tzn. że ktoś wykorzystuje daną funkcję. Każda firma jest inna, a prawda jest taka, że wiele zależy od osoby zarządzającej. Beberis ma ogrom funkcji, ale bez kogoś ogarniętego przy aplikacji też można narobić sobie nieźle bałaganu. Z założenia jednak wszystko powinno być w porządku.

Muszka

Postautor: Muszka » 23 lut 2017 19:54

To akurat prawda. Po to masz opcję testowania wersji demontracyjnej, żeby móc racjonalnie ocenić, jak wygląda sytuacja.
Widzisz czy masz funkcje niezbędne, widzisz czy pojawia się jakaś dodatkowa potrzeba rozwiązań. A błąd popełniają ci, którzy decydują się na system, bez przeprowadzania racjonalnego testu.

babtu

Postautor: babtu » 24 lut 2017 08:44

Ale ja mam dwie osoby, które wzięły system z polecenia - właśnie Berberis. Pakiet też dopasowany bez analizy. Z tego co pamiętam to Composita - duże działalności. Z programu są zadowoleni - nie wiem jedynie czy wykorzystują wszystkie rozwiązania z aplikacji. Zakładam że nie. Ale też nie przesadzajmy - jeśli niższa wersja nie ma tego, czego potrzebujemy, to i tak nie ma przecież innej opcji.