Drukarnia inetrnetowa

popi6

Drukarnia inetrnetowa

Postautor: popi6 » 29 cze 2017 16:37

Witajcie! Chcę zamówić kalendarze do firmy tak by rozdawać je klientom . W taki sposób chcę promować swoją firmę i zalezy mi by były wykonane ładnie i solidnie. Kogo możecie mi polecić ? Gdzie zamawiacie takie rzeczy ? Czytałam że ta drukarnia bardzo fajnie robi takie rzeczy http://drukarnialegra.pl/oferta/druk-kalendarzy/. Korzystał ktos z ich usług ?

icon

Re: Drukarnia inetrnetowa

Postautor: icon » 10 lip 2017 15:44

My wszystkie materiały reklamowe drukujemy w https://www.jkbprint.pl/, drukarnia ma możliwość zlecania zamówień online co dla nas jest bardzo wygodne. Dodatkowo mają duży wybór produktów i usług więc jest w czym wybierać. Takie kalendarze to bardzi fajna sprawa. Musimy również o tym pomyśleć pod koniec roku.

kachao20

Postautor: kachao20 » 13 lip 2017 20:54

najlepsza sie www.chroma.com.pl polecam
Nigdy się nie poddawaj

Wolkowsky

Postautor: Wolkowsky » 19 lip 2017 20:34

Super, wielkie dzięki za wszystkie sprawdzone porady :) Z całą pewnością się przydadzą :)
W każdej nowej sytuacji wychodzi na jaw, że nikt człowiekowi nie wyjaśnił akurat tych najbardziej podchwytliwych zasad.

Moroha

Postautor: Moroha » 21 lip 2017 11:25

Dosyć dobra jest drukarnia mone www.drukarnia-mone.pl, często z niej korzystam. Zamówione materiały przychodzą zawsze dość szybko i na określony przez nich czas. Jakość wydruków jest dobra, i korzystnie wypadają cenowo. Od siebie polecam ;)

jutrzenka
Kontaktowanie:

Postautor: jutrzenka » 27 lip 2017 09:42

Drukarni jest bardzo wiele Ze swojej strony polecam drukarnie internetowe z racji niższych cen niż w przypadku drukarni stacjonarnych. Poza tym korzystanie z usług takich drukarni jest moim zdaniem znacznie wygodniejsze. Zamówienie jest realizowane prosto do domu. Nie musimy się fatygować po odbiór bezpośrednio w drukarni.
Polecam Openprint. Maja dobre ceny, wiele razy tam zamawiam i byłam zadowolona.
https://www.openprint.pl/
Ostatnio zmieniony 08 sie 2017 12:55 przez jutrzenka, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

aniamusiał

Postautor: aniamusiał » 30 lip 2017 21:40

Od siebie mogę polecić drukarnię, z którą my współpracujemy - Labcreation. Zamawiamy u nich wszystkie materiały drukowane, w tym m.in.katalogi reklamowe, broszury, ulotki, wizytówki itp. Drukarnia ma duże zaplecze poligraficzne, które pozwala nam realizować każde zlecenie. Zawsze jest to na najwyższym poziomie i w terminie :) Taką współpracę się chwali!

majkaa

Postautor: majkaa » 31 lip 2017 15:44

Najlepiej poszukać gdzieś na miejscu lub popytac znajomych :)

siko

Postautor: siko » 07 sie 2017 23:35

Warto stawiać na drukarnie internetowe , ponieważ mają szersze oferty i bardziej przystępne ceny. W takich drukarniach można zdziałać dużo więcej. Jeżeli szukasz drukarni internetowej to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich http://www.extrema.com.pl/9,druk-cyfrow ... etowy.html . Mają bardzo szeroką ofertę i dobre ceny. Do tego wiele pozytywnych opinii klientów. Myślę, że będziesz zadowolony z zamówienia w tym miejscu :)

Kubajestem85

Postautor: Kubajestem85 » 08 sie 2017 09:27

Fajne projekty robią też drukarnie wielkoformatowe. Ja miałem przyjemność kilka razy współpracować z drukarnią internetową www.advmedia.com.pl i była zawsze zadowolony z ich pracy.