Gdzie szukać pracowników?

FranczyzaBanku

Re: Gdzie szukać pracowników?

Postautor: FranczyzaBanku » 12 sty 2014 16:57

Pytanie na jakie stanowisko szukasz pracowników?
Kandydaci, którzy muszą posiadać bardzo specjalistyczną wiedzę i umiejętności to bez pomocy HEADHUNTER'A będzie ciężko. Do pracy fizycznej, pewnie PUP. Jeśli do usług to portale internetowe, podaje link do raportu najpopularniejszych portali pracy opublikowany przez portal rynekpracy.pl: rynekpracy.pl/artykul.php/wpis.573

Jeśli szukasz Doradców Klienta zatrudnionych w sektorze bankowym, to własnie wdrażamy nową usługę, więcej informacji możesz uzyskać na stronie:
franczyzabanku.pl/index.php/praca/dla-pracodawcy

pozdrawiam,
Maciek

marzenka.o

Postautor: marzenka.o » 31 sty 2014 10:28

Najlepiej ogłosić rekrutację u siebie, tylko musi być ona przeprowadzona profesjonalnie

kusmir67

Postautor: kusmir67 » 05 lut 2014 11:47

Aby pozbyć się tego problemu można skorzystać z usług wielu istniejących na rynku agencji pośrdnictwa pracy.

Bizneswoman12

Postautor: Bizneswoman12 » 03 lut 2015 15:07

No właśnie, przeprowadzając obecnie proces rekrutacyjny do mojej firmy widzę, że temat nie jest prosty. Ogłaszamy się w kilku portalach i dostajemy mnóstwo zgłoszeń, przy czym większość w ogóle nie ma nic wspólnego z naszymi wymaganiami, część kompletnie nie ma doświadczenia, na którym nam zależy i zostaje garstka osób, które można zaprosić na rozmowę. Najlepsze oferty przyszły z gowork.pl i zastanawiam się czy nie ograniczyć liczby portali tylko do tego jednego...

MichalskiT

Postautor: MichalskiT » 17 maja 2015 04:12

Żeby znaleść kompetetnych pracowników sformułuj dobrze ogłoszenie i zaznacz coś dodatkowego co mają zrobić osoby aplikujące na Toją ofertę, choćby inna klauzula w CV. To zmniejsza krąg zainteresowanych do tych co czytają ogłoszenia, a nie aplikują jak leci. Dobrze jest też pojawić sie na regionalnych serwisach.

ygrren

Postautor: ygrren » 20 sie 2015 08:27

Z tym nie mam żadnego problemu. Podaję ogłoszenie na jakimś portalu typu OLX i tam zawsze kogoś mogę znaleźć. Nie jest to dla mnie żadnym problemem. Wystarczy w treści podać konkretne oczekiwania - czyli np. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i jakieś 2 certyfikaty.

jarekkopel

Postautor: jarekkopel » 26 sie 2015 15:01

A nie próbowaliście jeszcze na employsystem.com/? Korzystają z narodowej bazy cv, w związku z czym znalezienie odpowiedniego pracownika jest o wiele łatwiejsze.

Dalmierz

Postautor: Dalmierz » 23 gru 2015 16:22

ja znalazłem bardzo dobrych specjalistow jezykowych do siebie do firmy dzieki portalowi linguajob.pl
jesli ktos potrzebuje to polecam zajrzec, wszystko jest pogrupowne wg jezykow wiec latwo wyszukac kogos ciekawego :)

meg

Postautor: meg » 15 gru 2016 11:14

Pracowników można też szukać na forach tematycznych takich jak dobra-opieka.pl/forum-opiekunek tu na pewno agencje które zajmują się zatrudnianiem pracowników do pracy w charakterze osób starszych znajdą osoby chętne do pracy. Więc warto takie ogłoszenia wystawiać.

arabs

Postautor: arabs » 15 gru 2016 12:21

Zamieścić ogłoszenia na stronie firmowej i portalu ogłoszeniowym.