Gdzie kupić ubrania dla pracowników?

Vantix

Gdzie kupić ubrania dla pracowników?

Postautor: Vantix » 03 cze 2015 09:38

Szukam jakiejś dobrej hurtowni, gdzie mogę zamówić ubrania dla pracowników. Nie są to jakieś specjalne rzeczy, po prostu koszulki z nazwą firmy i czapki z daszkiem. Może wiecie, gdzie mogę takie zamówić?

Damian

Re: Gdzie kupić ubrania dla pracowników?

Postautor: Damian » 05 cze 2015 13:19

Na przykład w hurtowni odzieży reklamowej reflect.pl
Zamawiałem tam koszulki na eventy i mogę ich polecić, bo bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
Ceny mają w porządku, jakość też jest niezła, no i bardzo dbają o standard, jeśli chodzi o nadruki. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś było z nimi nie tak.
Do tego realizują zamówienia naprawdę szybko i nie ma opóźnień, czasem nawet wyślą coś wcześniej.
Ogólnie kontakt jest bardzo dobry, łatwo się tam dodzwonić i uzyskać informacje, co z zamówieniem.

Milena555

Re: Gdzie kupić ubrania dla pracowników?

Postautor: Milena555 » 29 cze 2015 13:04

Ja zamawiałam już kilka razy z firmoweciuchy.pl. Mają dużą różnorodność towaru. Od koszulek przez spodnie kucharskie, aż po plecaki i torby. Dodatkowo możesz sobie wybrać technikę w jakiej mam być wykonane logo. Komunikacja z klientem jest naprawdę na najwyższym poziomie. A do jakości wykonania nie można się wcale doczepić.