programy lojalnościowe b2b

gustaph

programy lojalnościowe b2b

Postautor: gustaph » 20 maja 2016 16:52

korzystacie może w swoich firmach z rozwiązań tego typu? faktycznie to jakoś motywuje pracowników?

gustaph

Re: programy lojalnościowe b2b

Postautor: gustaph » 30 maja 2016 18:51

No właśnie, moja firma też nie jest zbyt rozbudowana - na jednej konferencji spotkałem się z przedstawicielami programu lojalnościowego b2b premium-plus (to to jakby ktoś pytał premium-plus.pl/premium-plus-biznes) i ciągle zastanawiam się czy dla mojej firmy będzie to dobre rozwiązanie :roll:

R0BERT

Postautor: R0BERT » 30 maja 2016 19:31

jak dla mnie pracownicy powinni być motywowami przede wszystkim atmosferą w pracy, potem dopiero myśl o programach - a co do tego programu, wyraźnie jest napisane, że jest kierowany do większych przedsiębiorstw. Zgaduję, że nie zatrudniasz więcej niż 20 osób, skoro mówisz, że Twoja firma nie jest zbyt rozbudowana ;)

gustaph

Postautor: gustaph » 30 maja 2016 20:57

R0BERT pisze:jak dla mnie pracownicy powinni być motywowami przede wszystkim atmosferą w pracy, potem dopiero myśl o programach - a co do tego programu, wyraźnie jest napisane, że jest kierowany do większych przedsiębiorstw. Zgaduję, że nie zatrudniasz więcej niż 20 osób, skoro mówisz, że Twoja firma nie jest zbyt rozbudowana ;)

Niestety nie :(