Strona 1 z 2

Wynajem pracowników?

: 16 gru 2016 11:23
autor: icon
Od jakiegoś czasu poszukuję pracowników na własną rękę. ale efekty nie są zadowalające. Zastanawiam się nad podpisaniem współpracy z Agencja Zatrudnienia aterima.pl w celu wynajmu pracowników. Czy to dobry pomysł, ktoś z Was korzysta z takiej współpracy?

Re: Wynajem pracowników?

: 15 lut 2017 13:38
autor: dariuszkowalczyk11
Jeśli nie możesz znaleźć odpowiednich pracowników, to warto pomyśleć o wynajmowaniu ich z agencji zatrudnienia. Uważam że to dobry pomysł, który powinien rozwiązać problem.

Re: Wynajem pracowników?

: 29 mar 2017 15:28
autor: Zyta
Współpraca z APT to wg mnie porażka... Niemal żuli8 nam wysyłali :x

Re: Wynajem pracowników?

: 14 cze 2017 10:33
autor: Comasz Tomasz
Generalnie sam pomysł uważam nie jest zły i sami z tego też korzystamy, ale trzeba faktycznie wiedzieć na kogo postawić, bo jak już ktoś ma robić rekrutację za nas to musi się to odbywać na najwyższym poziomie żeby nie trzeba było sobie zaprzątać tym głowy, w https://www.people.com.pl/ świetnie się rekrutacją zajmuje, dobrze, że mają specjalistów zależnie od branż bo widać, że dysponują solidną dawką wiedzy czego od kandydata na dane stanowisko wymagać

Re: Wynajem pracowników?

: 24 paź 2017 20:36
autor: elabarbara
Ostatnio mam małe problemy finansowe w firmie, szukam więc wszędzie oszczędności. Wychodzi na to, że będę musiał zredukować obsługę administracyjną, jedna musze znaleźć coś w to miejsce. Znalazłem ofertę outsoursingową tutaj: http://www.clarsystem.pl/serwis/wynajem-pracownikow/ . Czy ktoś ma doświadczenie w tej sprawie i może mi powiedzieć, jak wyglądają koszty takiego rozwiązania, czy rzeczywiście wychodzi taniej?

Re: Wynajem pracowników?

: 31 paź 2017 07:01
autor: Palermo
Ja tak samo, uważam, że zatrudnienie zewnętrznej agencji do rekrutowania pracownikow w firmie to bardzo dobra opcja, an pewno duża oszczędność czasu też. My współpracujemy z grupą no problem

Re: Wynajem pracowników?

: 31 paź 2017 08:49
autor: Nippsey
Ja też szukałem pracowników do pomocy w mojej firmie przez agencję pracy i udało się trafić na sumienne osoby. Podsyłam tę stronę, jeśli ktoś nadal szuka pracownika: http://polandworkforce.com/leasing-pracowniczy/. Powodzenia

Re: Wynajem pracowników?

: 11 sty 2018 11:00
autor: Inatka1993
Dużo słyszałam o tej opcji i powiem Ci, że większość opinii jest dobrych. Leasing pracowniczy nie niesie ze sobą ryzyka najęcia osoby, która nie zna się na tym, co ma wykonywać. Na ogół wynajmuje się osoby z doświadczeniem, lojalne, które mają na swoim koncie jakieś osiągnięcia. Na Twoim miejscu spróbowałabym z jakąś agencją.

Re: Wynajem pracowników?

: 19 cze 2018 06:54
autor: marek89322
Leasing pracowników to teraz bardzo popularna forma zatrudnienia. Zdecydować się możesz na nią np. poprzez firmę http://art-vending.pl/dla-pracodawcow.html i najczęściej jest to leasing pracowników z Ukrainy. Dla wielu pracodawców jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, jeśli chodzi o sprawy firmowe.

Re: Wynajem pracowników?

: 03 paź 2018 20:27
autor: marek89322
Ostatnio szukałem pracowników w taki sposób i jestem zadowolony. Tutaj https://paniala.pl/wiedza/leasing-pracowniczy/ można przeczytać w bardzo przystępny sposób, na czym polega taka usługa, oraz jak może nam pomóc. Strona oferuje też inne teksty o tematyce biznesowej oraz finansowej i moim zdaniem jest doskonała jako wiarygodne źródło wiedzy.