Strona 1 z 1

wyjzady słuzbowe- organizacja

: 27 lip 2017 18:16
autor: popi6
Jak myślicie czy lepiej samemu zorganizować podróż służbową dla pracowników czy zlecić to jakiejś firmie zajmującej się obsługą podróży służbowych Jakie macie doświadczenia w tej kwestii ?

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 18 sie 2017 09:43
autor: KrzysztofSzulc
my wszystko ami organizujemy zawsze, pytasz się a link wstawiłeś.

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 17 maja 2018 15:00
autor: leogalante
Warto nawiązać współpracę z firmą, która ma doświadczenie w obsłudze podróży służbowych i znajduje jak najlepsze cenowo opcje. Osobiście mogę wam polecić firmę http://www.lotnicze.pl Zawsze do nich się zgłaszam gdy mam odbyć podróż służbową.

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 23 maja 2018 15:13
autor: nowakbartosz
Na rynku dostępne są najróżniejsze agencje, które pomagają w organizacji różnych przedsięwzięć. I tak na przykład warto rzucić okiem na takie rozwiązanie: organizacja szkoleń warszawa. Może warto zapytać dokładniej, jaki jest zakres ich zadań?

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 25 maja 2018 23:42
autor: Palermo
Byle nie być po tych wyjazdach na minusie... https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-roz ... luznikiem/

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 29 maja 2018 10:21
autor: tea time
Grunt to zarezerwować dobre miejsce na nocleg. Ja często podróżuję do Lublina i w okolicach zatrzymuję się w czterogwiazdkowych hotelu http://www.inbetween-hotel.pl/ofertyspe ... prestandgo . Rezerwując tam nocleg otrzymuję dodatkowo voucher na kwotę 30 zł do wykorzystania w Restauracji ORA, nielimitowany wstęp do Strefy Wody i Saun, miejsce parkingowe w Garażu Podziemnym, kawę na drogę. Bardzo polecam ten obiekt podczas delegacji/ podróży służbowych.

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 29 maja 2018 13:30
autor: Kulka
Również uważam, że rezerwacja komfortowego miejsca noclegu jest niezwykle istotna. Ostatnio podczas wyjazdu służbowego nocowałam w Hotelu Iskra i byłam pozytywnie zaskoczona. Pokój był bardzo przytulny, a jedzenie wyśmienite. W dodatku hotel oferuje bardzo tanie noclegi w Rzeszowie. Na http://www.hoteliskra.pl/ można poczytać więcej na ten temat.

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 30 maja 2018 08:53
autor: AnnaS
W mojej firmie zawsze sami szukamy noclegu. Ostatnio musieliśmy znaleźć hotel w kujawsko-pomorskim. Najlepsza wydała się nam się oferta hotelu Autos w Solcu Kujawskim. Pokoje komfortowe, do dyspozycji gości sauna i siłownia. Udało nam się nawet na rowerach pojeździć po Puszczy Bydgoskiej. Niby wyjazd służbowy, ale każdy z nas trochę też odpoczął:) Jeśli chcielibyście się tam wybrać, to możecie zajrzeć tutaj: http://www.hotelautos.pl/hotel

Re: wyjzady słuzbowe- organizacja

: 13 cze 2018 13:42
autor: witekwika
zależy jak duża jest firma, bo przy większej ilości pracownikach będzie ciężko coś takiego samemu zorganizowac