Strona 1 z 1

Monitoring aut firmowych

: 08 kwie 2018 09:10
autor: jutrzenka
Na stanie mamy aktualnie kilka aut, które wykorzystywane są do różnych celów związanych z pracą. No właśnie, chcielibyśmy mieć nad tym większa kontrolę, stąd pojawia się potrzeba założenia jakiegoś systemu do pomiaru lokalizacji, zapisywania aktualnych pozycji. Dobrze gdyby taki system wspierał także lepsza logistykę. Może ktoś już to przerabiał u siebie i podpowie jak funkcjonuje i jakie systemy będą w zględnie dobre do tego typu celów?

Re: Monitoring aut firmowych

: 09 kwie 2018 10:34
autor: apogeum
Tego typu rozwiązań jest dużo. Od prostych systemów z podstawowymi funkcjonalnościami, do rozbudowanych obsługujących kilkaset i więcej aut, kontrolujących takie zdarzenia jak aktualną prędkość, to czy korek wlewu został otwarty lub czy ktoś dostał się do części ładunkowej, towarowej.
To wszystko opiera się na GPS oraz na transmisji danych. Proponuję sprawdzić w INFIS: https://www.infis.pl/ - oni specjalizują się w tego typu rozwiązaniach i funkcjonalnościach.

Re: Monitoring aut firmowych

: 16 kwie 2018 15:15
autor: biza
Warto w taki system zainwestować.

Re: Monitoring aut firmowych

: 19 kwie 2018 10:50
autor: leogalante
Jeżeli chcecie kontrolować pracowników terenowych to polecam wam zdecydować się na aplikację http://www.facilitime.pl Aplikacja ta pozwala sprawdzić czy pracownicy wykonują powierzone zadania w miejscach, w których powinni je wykonywać.