co z tą motywacją

aime

co z tą motywacją

Postautor: aime » 01 lut 2010 13:14

No właśnie powiedzcie jak to jest z motywacją pracowników u Was w firmie? Macie jakieś specjalne metody motywowanie i nagradzania pracowników? Wydaje mi się, że jest to istotna sprawa, która powinna być brana pod uwagę w każdej firmie. Sądzę, że świetnym punktem wyjścia do motywacji pracowników, poza odpowiednim wynagrodzeniem rzecz jasna, jest organizacja eventów firmowych. Vortal eventmapa.pl w swoich artykułach opisuje świetne pomysły na zorganizowanie takich imprez, z których warto korzystać.

Terminator

Re: co z tą motywacją

Postautor: Terminator » 02 lut 2010 16:42

Znam ten portal, HRowiec z naszej firmy mówił o nim jak szukał scenariusza imprezy;) Byliśmy w końcu nad zalewem Zegrzyńskim, gdzie robiliśmy zawody bojerowe, biegi narciarskie, kuligi i wyścigi psich zaprzęgów. W tym roku zima dopisała takiej zabawie, było super, bawiliśmy się świetnie. wieczorami ognisko na śniegu, grzańce a od rana zabawa na nowo. Na eventmapa.pl można znaleźć wiele inspiracji i wskazówek.

aime

Postautor: aime » 08 lut 2010 13:51

Wow, ale świetnie! To ja czytałam ostatnio na eventmapa.pl artykuł o skuterze śnieznym, jako o atrakcji na zimowy wypad integracyjny. Jak dla mnie czadowy pomysł, tym bardziej (jak zresztą sam zauważyłeś), że zima w tym roku nam naprawdę dopisuje i sprzyja wszelkiego rodzaju wypadom na narty czy też na skutery śnieżne właśnie. W ogóle według mnie dobrze, że istnieje taki portal, w którym można znaleźć ciekawe pomysły i inspiracje na organizowanie imprez integracyjnych dla pracowników.

truskawkowapolewa

Postautor: truskawkowapolewa » 14 lis 2010 18:20

Super są takie zimowe wyjazdy, można by było połączyć je tez z jakąś szkółką narciarską np. A słyszeliście kiedyś o Mega Travel ? A może ktoś z was korzystał już z ich usług i ofert? Ja zwróciłam uwagę na nich, ponieważ organizuję wyjazdy motywacyjne do bardzo odległych zakątków, np. do Azji, Ameryki czy Australii. Firma ta organizuje wyjazdy już od wielu lat dla największych firm działających na polskim rynku, dlatego też mogą się poszczycić wysokim doświadczeniem.Przyznam, że z chęcią wybrałabym się na taką wyprawę.

kurkuma

Postautor: kurkuma » 28 mar 2011 14:07

integracja pracowników ze sobą jest kluczową rzeczą żeby ich zmotywować ponieważ wiedzą że podczas takiego wyjazdu mogą sie zrelaksować nie myśląc ani o finansach ani o braniu wolnego z pracy

Latająca Żyrafa

Postautor: Latająca Żyrafa » 07 cze 2011 01:10

Mam inne zdanie na ten temat :mrgreen:

Motywowałem , motywuję i będę jeszcze motywował setki osób i jestem przekonany , że nic lepiej nie motywuje niż powierzenie odpowiedzialności i odpowiedzialność lidera za rozwój motywowanego

dagmaro

Postautor: dagmaro » 05 lip 2011 10:46

W ostatnim czasie trochę interesowałam się motywacją pracownków i znalazłam kilka fajnych artykułów- jak motywować? Myślę, że trzy poniższe w prosty, ale rzetelny sposób odpowadają na to pytanie:
topmenedzer.pl/2010/03/jak-motywowac-pracownikow/
treco.pl/wiedza/artykuly-szczegoly/id/100
hrstandard.pl/2010/03/22/cztery-czynniki-motywacji-pracownikow/

Lucy

Postautor: Lucy » 10 lip 2012 20:18

u mnie w firmie jest dość ok. Dostajemy wiele bonusów, premii, a nawet raz w tygodniu zaproszenie na kolacje. Poza materialnymi aspektami, to lubię jak szef mnie pochwali na cotygodniowym zebraniu:)

andrzej83x

Postautor: andrzej83x » 13 lip 2012 14:34

Moja firma często organizuje wyjazdy motywacyjne. Oprócz integracji jest jeszcze wypoczynek. Według mnie to bardzo fajne rozwiązanie.

aime

Postautor: aime » 01 sie 2012 14:36

bony, premie, jakaś motywacja materialna to jest jakieś wyjście, żeby zmotywować pracowników, ale czasem lepiej postawić na inne sposoby. Pojechać gdzieś na wyjazd motywacyjny? My się wybieramy na Quady organizowane przez firmę Amarula. Będzie można się wyżyć i przy okazji odpocząć. A co wy myślicie o wyjazdach motywacyjnych?