Wybór nowego programu dla architektów - jaki CAD?

KacperR

Wybór nowego programu dla architektów - jaki CAD?

Postautor: KacperR » 23 lip 2018 12:14

Cześć,
Chciałem zapytać Was, jaki program warto wybrać do realizacji projektów architektonicznych i drogowych, ponieważ mamy zamiar trochę odświeżyć i wprowadzić nowości w zakresie usług. Rozważamy ZWCad ze względu na dobre opinie i szeroką ofertę nakładek. Co myślicie?

Filips

Re: Wybór nowego programu dla architektów - jaki CAD?

Postautor: Filips » 24 lip 2018 16:23

No właśnie ostatnio na rynku pojawiło się wiele propozycji, ale sam szukam najlepszego rozwiązania. Czasami firmy oferują 30 dni darmowego testu, więc myślę że tutaj dobrym rozwiązaniem będzie właśnie sprawdzenie go "na własnej skórze" . A mam zamiar najpierw do testu wziąć ZwCad 2018 :)

MarekJol

Postautor: MarekJol » 02 sie 2018 16:11

Ja zdecydowanie jestem za wyborem ZwCAD z tego też względu, że rok temu był tworzony praktycznie od nowa dzięki czemu wprowadzili wiele przydatnych funkcji oraz zadbali o jego pełną funkcjonalność.W wersji 64 Bit-owej doskonale wykorzystuje moc komputera i pozwala tworzyć dokładne projekty również dzięki temu, że zadbali o pełną bazę dodatkowych nakładek.

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 07 sie 2018 15:39

O proszę, powiem szczerze, że wcześniej obił mi się o uszy ten CAD ale nie zwróciłem na niego szczególnej uwagi. Teraz dopiero w tym temacie mi o nim przypomnieliście i chyba również tak zrobię jak radzicie, czyli sprawdzę go na wersji testowej. Zobaczymy czy się do niego przekonam :)

Adamus

Postautor: Adamus » 12 sie 2018 23:49

Będę kolejnym głosem, który również powie że jak najbardziej warto. Jeżeli chodzi o jakość przygotowania, bazę nakładek, które można dopasować sobie indywidualnie do potrzeb i stworzyć naprawdę program, który będzie spełniał w ogromnym stopniu nasze wymagania również co do funkcjonalności. Z resztą tak jak mówicie sprawdzenie go samodzielnie będzie zdecydowanie najlepszą opcją :)