Wymiana walut online

Negocjato.pl

Re: Wymiana walut online

Postautor: Negocjato.pl » 05 paź 2018 12:50

Niekiedy jest to bardzo przydatna możliwość. Jednak warto na pewno wcześniej sprawdzić ceny w tradycyjnych kantorach, żeby nie przepłacać.

PK123

Postautor: PK123 » 14 lis 2018 11:09

Jeśli masz różne kryptowaluty lub e-waluty, lub myślisz o inwestowaniu i nie wiesz, jak je wymienić między sobą lub zmienić na zwykłe pieniądze, to zmień te waluty w kantorze internetowym https://changex.com/
lub zmień je w tym samym kantorze na zwykle pieniądze za pośrednictwem SEPA instant lub BankWire. Ten kantor może być również używany jako przelew międzynarodowy dla Ciebie lub innej osoby. Najważniejszą rzeczą jest to, że wymiana lub transfer odbywa się bardzo szybko i bez względu na kwoty.
Polecam ten kantor, ponieważ pracują od ponad 3 lat, mają małe prowizje, które się zmieniają w odpowiedzi na rynek a nawet mogą być zarobkiem gdy kantor potrzebue niektóre waluty https://changex.com/fees
Mają dobrą ocenę na https://www.bestchange.com/changex-exchanger.html
Co to jest kantor e-waluty i kryptowaluty
Często zadawane pytania: https://changex.com/faq?_locale=en

Logan88

Postautor: Logan88 » 16 lis 2018 23:19

Negocjato.pl pisze:Niekiedy jest to bardzo przydatna możliwość. Jednak warto na pewno wcześniej sprawdzić ceny w tradycyjnych kantorach, żeby nie przepłacać.

Nie raz porównywałem kursy w kantorach stacjonarnych z wyceną w kantorze internetowym. Kantor online zawsze wygrywa:) Ja wymieniając walutę w ten sposób również. Ponadto mogę z e-kantoru swobodnie zrobić przelew na każdy rachunek w Polsce i za granica, nie martwiąc się o koszt transferu- z góry wiem ile kosztuje i jak zrealizować płatność najtaniej.

Tobby

Postautor: Tobby » 19 lis 2018 11:46

Negocjato.pl pisze:Niekiedy jest to bardzo przydatna możliwość. Jednak warto na pewno wcześniej sprawdzić ceny w tradycyjnych kantorach, żeby nie przepłacać.

Szczerze mówiąc jeszcze nigdy się nie spotkałem, by kurs w kantorze stacjonarnym był lepszy niż np. na Cinkciarzu. Ale w jednym masz rację - sprawdzać zawsze warto. W przypadku większych kwot różnica kilku groszy to duże oszczędności.

Polakk

Postautor: Polakk » 02 gru 2018 14:19

Poczytaj sobie o tym na internecie. Ostatnio widziałem na interii artykuł o tym

Homar

Postautor: Homar » 05 gru 2018 13:11

Zawsze można poczytać na temat tego jak działa taki kantor online. Ale ja z doświadczenia już wiem, że e-kantory działają sprawnie. I to nie jest ich jedyna zaleta. Bo poza tym mają po prostu sporo lepsze kursy niż kantory stacjonarne. Niekiedy różnica to nawet kilkanaście groszy na jednej jednostce. A to już daje sporą oszczędność, nawet przy niewielkiej kwocie przewalutowania.

jaczol

Postautor: jaczol » 05 gru 2018 17:50

Niezwykle przydatne informacje! Dzięki wielkie za interesujące porady w tym zakresie tematycznym :)

ewa

Postautor: ewa » 05 gru 2018 18:25

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tego obszaru.

Logan88

Postautor: Logan88 » 12 gru 2018 02:52

Przeciwnie, to temat dla każdego. Coraz częściej przecież wyjeżdżamy za granicę, zawieramy transakcje z zagranicznymi kontrahentami itd. Wymiany waluty potrzebują zatem zwykli ludzie, w związku z różnymi potrzebami. Dlatego, każdy kogo to dotyczy powinien być co nieco zorientowany, zwłaszcza w zakresie kursów danej waluty. Porównywanie jak wycenia kantor online, a jak bank czy stacjonarny daje dużo do myślenia i pokazuje gdzie najlepiej opłaca się przewalutować pieniądze. Ja zdecydowanie jestem za tym, że w e-kantorze.