Jakie konto bankowe

popi6

Jakie konto bankowe

Postautor: popi6 » 03 sie 2017 10:44

Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Bardzo pomocny jest .ranking konta bankowych
i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?

Bodler90

Re: Jakie konto bankowe

Postautor: Bodler90 » 11 sie 2017 14:24

Byłem ostatnio na blogu http://www.powazne-inwestycje.pl/ w którym wyraźnie napisane jest, że opłaty za prowadzenie kont bankowych wróciły, co jest przykrą wiadomością dla konsumentów. Warto jest jednak wiedzieć o tym, że nie wszystkie banki mają tak trudne rozwiązania dla nas. Obecnie jesteśmy w stanie wybierać spośród firm, które po prostu idealnie radzą sobie z tematem wyboru profesjonalnych rozwiązań bankowych. Często takie instytucje mają kilka usług płatnych, natomiast zdecydowana większość darmowych.

zuzia29

Postautor: zuzia29 » 15 sie 2017 11:37

Zobacz sobie koniecznie ten produkt http://konto-w-banku.pl/konto-prostoosz ... ty-koszty/ bo wydaje mi się, że jest naprawdę dobra opcją dla ciebie. Sama poczytałam trochę informacji na temat tego konta na tym blogu i coraz bardziej jestem przekonana, że jest to jeden z lepszych produktów obecnie dostępnych na rynku ale decyzja oczywiście należy oczywiście dla Ciebie :)

AnnaN

Postautor: AnnaN » 23 sie 2017 17:19

Żaden ranking nie weźmie pod uwagę wszystkiego na czym ci zależy, a tym bardziej nie zbierze wszystkich ofert. Sporo firmowych tematów ma Idea Bank, kont kilka różnych. Pisałeś też o kredycie. Jak masz historie konta firmowego z 6-ciu miesięcy możesz próbować składać wniosek o oprocentowany na 4,99% ich kredyt Fair.

moneygrabbing

Postautor: moneygrabbing » 23 sie 2017 19:16

warto rozważyć propozycje banku netbank.pl
www.moneygrabbing.co.uk - blog opisujący jak oszczędzać oraz jak zarobić
www.polishpower.co.uk/blog - blog dla ludzi przedsiębiorczych

koperek

Postautor: koperek » 02 wrz 2017 15:37

Polecam :

Credit Agricole zwłaszcza dla osób młodych.
    Dużo zniżek w niektórych sklepach poprzez aplikację mobilną

Mbank - także ciekawe oferty kont osobistych

ETUI OCHRONNE - Bezpieczeństwo dla karty płatnościowej / bankowej

mikołaj_w

Postautor: mikołaj_w » 04 wrz 2017 05:23

Możliwości jest dużo, warto sprawdzić sobie konta w porównywarkach, to chyba najlepsza opcja. W ten sposób można znaleźć rachunek bankowy bardzo szybko i jest duża szansa, że wybierzemy najlepszą z możliwych ofert. Ja mam konto zupełnie bezpłatne, obecnie większość banków oferuje takie rachunki.