Re: Konto bankowe dla studenta

DGservice
Kontaktowanie:

Postautor: DGservice » 17 sie 2016 11:53

Obecnie mogę podpowiedzieć przyjrzenie się ofertom dwóch banków:

1.Konto dla Młodych PKO Banku Polskiego
-konto przeznaczone dla osób od 18 do 26 roku życia
0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie!*
0 zł za krajowe przelewy internetowe
Szczegóły open.produktyfinansowe.pl/e/lead/1475/?source=lt

2.Getin UP Free Getin Banku
-konto bankowe bez opłat
dla wszystkich od 18 do 28 roku życia
10% zniżki do Cinema City
3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego
Więcej open.produktyfinansowe.pl/getinbank/konto-getinupfree.html

marcin_lukasiewicz

Postautor: marcin_lukasiewicz » 18 sie 2016 10:44

Ja będąc jeszcze na studiach założyłem konto w Orange finanse. Początkowo miałem obawy, bo to mało znany bank. Przekonała mnie gwarancja darmowego konta i rzeczywiście mam konto już 1,5 roku i jest ok.

BeataJ

Postautor: BeataJ » 28 wrz 2016 23:20

Ostatnio coraz częściej, przy rozmowach o korzystnych warunkach kont bankowych, słyszę o Banku Smart toteż przejrzałam ich ofertę i rzeczywiście mam wrażenie, że tutaj pojawiła się nowa jakość, bez zbędnych opłat, bardzo mobilne konto, deklarują, że bez problemów korzysta się z niego na całym świecie. Wygląda to wszystko naprawdę sensownie, warto poczytać banksmart.pl/konta/studenckie-smart-konto/

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 12 wrz 2017 15:03

Ja polecam również przeczytać fajny artykuł ze strony http://www.fundusze-dla-ciebie.pl/ który podpowie nam na cw Zwrócić szczególną uwagę przy wyborze konta bankowego. Wiadomo doskonale, że w życiu tak naprawdę nie ma nic za darmo. Często korzystne warunki czy oferty okazują się jedynie tymczasowe. Skąd więc możemy mieć pewność, że darmowe konta będą na cały okres trwania umowy? Przede wszystkim warto więc dokładnie czytać warunki umowy. Tam naprawdę wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Bez przeczytania umowy nie powinno się jej pod żadnym pozorem podpisywać.