Jakie konto bankowe dla firmy

kamilwawa

Re: Jakie konto bankowe dla firmy

Postautor: kamilwawa » 21 sie 2017 12:18

Dobre pytanie .. sam je sobie zadaje od jakiegos czasu. Szczerze to najbardziej mnie w tym wszystkim denerwuja ukryte oplaty lub wprowadzanie oplat podczas trwania umowy. Dodatkowym minusem jest bardzo mala liczba potencjalnych drog pomnazania kapitalu. Znacie moze bank, ktory rozwiazalbym wszystkie te problemy? Wazna kwestia jest dla mnie dobry kontakt zdalny .. najlepiej droga online lub telefoniczna. Przegladalem sporo ofert i najbardziej moja uwage przykula ta https://www.eliteprivatebanking.pl/ Prowadze sredniej wielkosci dzialalnosc jesli to ma jakies znaczenie. Oczywiscie licze na komentarze od osob rzeczywiscie korzystajacych z tej oferty. Ewentualnie moga byc jakies inne propozycje. Pozdrawiam

apogeum
Kontaktowanie:

Postautor: apogeum » 07 wrz 2017 08:00

Polecam konto w nest banku z racji kilku plusów

wygodna obsługa - nie ma niepotrzebnych bajerów
brak jakichkolwiek opłat
no i siec bankowa ciągle się rozwija - mają aktualnie swoje placówki w wiekszości miast w Polsce

W porównaniach na tle innych banków wygląda bardzo korzystnie. Rzuć okiem jeszcze tutaj: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/
Rozwój na pierwszym miejscu

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 10 paź 2017 12:00

popi6 pisze:Dzień dobry,
Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? Czytałem o nich tutaj Ranking Kont Osobistych i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?

Wybór rachunku bankowego dla prowadzonej działalności gospodarczej, nie jest może najważniejszym czynnikiem determinującym sukces naszego biznesu. Niemniej jednak, warto poświęcić trochę czasu, aby skutecznie rozpoznać dostępne usługi bankowe na rynku i wybrać te najkorzystniejsze dla firmy. W perspektywie długoterminowej, wybór odpowiedniego konta, może dać pokaźne oszczędności, które będziemy mogli na przykład zainwestować w dalszy rozwój naszej działalności biznesowej. Istotną opcją dzisiejszej bankowości, będącą zarazem ważnym kryterium wyboru, jest nowoczesny system bankowości elektronicznej. Dzięki niemu, klienci w łatwy sposób mogą zarządzać płatnościami składek czy podatków, a dzięki opcji zbiorczych podpisów przelewów, szybko wypłacać pensje i realizować inne płatności. Bezpieczny system opiera się na autoryzacji transakcji internetowych przez telefon bądź token. W przypadku drugiej opcji, nie musimy płacić za potwierdzenie SMS i możemy swobodnie korzystać bez roamingu za granicą i na całym świecie. Według mnie powinieneś sprawdzić ofertę przygotowaną przez bank https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html

Scarface
Kontaktowanie:

Postautor: Scarface » 13 paź 2017 13:42

Wybór w tym temacie jest na chwilę obecną tak duży, że generalnie trudno jest wybrać coś naprawdę godnego uwagi. Ja radziłbym skorzystać z porównywarki internetowej i dokładnie sprawdzić i porównać ze sobą oferty różnych banków. Lepszego wyjścia chyba nie ma.
EUROTEX - taśmy transportujące i pasy napędowe.