Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

Wimen

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

Postautor: Wimen » 25 sty 2018 10:37

Konto firmowe to jednak kwestia nad którą warto dłużej się zastanowić https://6krokow.pl/najtansze-lub-darmow ... bankowych/

jutrzenka
Kontaktowanie:

Postautor: jutrzenka » 14 lut 2018 15:30

A ja z kolei polecam założenie sobie konta firmowego w banku ing Po pierwsze konto jest tam darmowe i przy założeniu mozna dostać zwrot kasy ( konto obecnie ma promocję)

Po drugie jest mozliwość korzystania z księgowości w tym banku tak więc pieniadze na koncie i ksiegowość są ze sobą połączone. Dzieki temu ryzyko błędu jest naprawdę niewielkie.A jak same wiecie błąd w księgowaniu może zwykle dużo kosztować ( szczególnie jeśli przyczepi się do Was urząd skarbowy...).
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

kotis

Postautor: kotis » 10 kwie 2018 09:01

Nie wiem które konto firmowe najlepsze ale wiem że my mamy w Raiffeisen Polbank. Nie ma powodów do narzekań a jako aktywni klienci banku możemy liczyć na lepsze warunki przy ewentualnym zaciąganiu kredytu.

Agnes

Postautor: Agnes » 13 kwie 2018 13:06

Konta firmowe to na pewno dobre rozwiązanie dla ludzi prowadzących działalność gospodarczą. Z reguły są bezpłatne w prowadzeniu, część banków oferuje również różnorakie promocje, a sam rachunek pomaga uporządkować finanse.

popi6

Postautor: popi6 » 16 kwie 2018 11:50

Witaj! Z tego co się orientuję to najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj w jakim banku założyć konto tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej. Musisz po prostu wybrać to co najbardziej Tobie odpowiada.