Kantor online.

Bodler90

Kantor online.

Postautor: Bodler90 » 14 cze 2018 14:23

Zapoznajcie się z ofertą banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/e-fx-wymiana-walut/e-fx-wymiana-walut.html Bezpieczeństwo i większa wygoda to nie jedyne zalety wymiany walut w trybie online. Dla wielu osób decydujące są bardziej atrakcyjne kursy. Pod tym względem stacjonarne kantory również nie mogą konkurować z internetowymi odpowiednikami. Tradycyjne punkty wymiany walut regularnie świadczą usługi tylko dla osób zamieszkujących w promieniu kilku lub kilkunastu kilometrów. Nawet po ustaleniu bardzo atrakcyjnych kursów wymiany stacjonarny kantor nie może znacząco zwiększyć liczby składanych zleceń. Na przeszkodzie stoją bowiem koszty związane z dojazdem potencjalnych klientów. Wspomniany czynnik skutecznie ogranicza liczbę transakcji, które w ciągu dnia roboczego realizuje tradycyjny punkt wymiany walut. Jego właściciel z uwagi na stałe koszty nie może ustalić kursów, które są znacznie bardziej atrakcyjne. Ze względu na dużą liczbę transakcji, które zlecają internauci, serwisy wymiany walut online mogą ustalić niski poziom jednostkowego zysku.

komineo

Re: Kantor online.

Postautor: komineo » 15 cze 2018 19:39

Z uwagi na to, że zaczęłam się niedawno interesować kryptowalutą, rozglądam się za jakąś platformą przeznaczoną do tego typu wymiany. Na BitBay https://bitbay.net/pl/karty-i-platnosci jest możliwość kupowania i sprzedawania cyfrowej waluty i dokonywania nią różnych transakcji. Spróbuję zarabiać na kursach i zainwestuję tam trochę pieniędzy. Wiele osób mi mówi, że to bardzo opłacalne.

Anna

Postautor: Anna » 15 cze 2018 20:25

To oczywiste, że kantory online, to najlepsza opcje, jeśli chodzi o korzystną, szybką i wygodną wymianę waluty. Z tym, że trzeba pamiętać, że nie każdy e-kantor jest godny polecenia. Ja przez jakiś czas testowałam róże kantory z różnym efektem. Teraz mam konto na Gieldawalut i z niego jestem faktycznie zadowolona. Zarówno z cen jakie oferuje, jak i z opcji wymiany społecznościowej, która pozwala na negocjację ceny - dla kogoś kto siedzi w temacie, bardzo ciekawa alternatywna.

Logan88

Postautor: Logan88 » 15 cze 2018 23:37

Dużo czasu się tez oszczędza dzięki bezgotówkowym przewalutowaniom. Nie trzeba się też obawiać, że nie zdążymy zanim kantor zamkną- kantor online z którego korzystam działa bez wyjątków 24/7 i w czasie rzeczywistym po kursie dostępnym, ktory raptem o grosz się od średniego rynkowego różni można kupić walutę.

icon

Postautor: icon » 19 cze 2018 14:25

Ja ogólnie jestem zwolennikiem Internetu i wszystkim udogodnieniom jakie nam daje. Cinkciarz np. ostatnio przemienił się w portal finansowy i wprowadził do swojej oferty dużo ciekawych możliwości. Mnie ostatnio dość mocno interesują kryptowaluty, nawet pobrałam sobie aplikacje do śledzenia ich kursów https://cinkciarz.pl/kryptowaluty.

Tobby

Postautor: Tobby » 20 cze 2018 10:11

Podobnie jak Icon, czasami zdarza mi się korzystać z Cinkciarza, głównie ze względu na dobre kursy walut. W porównaniu do kursu oferowanego przez mój bank, jest kolosalna różnica. Na kilkuset euro można już sporo zaoszczędzić.

Darimon

Postautor: Darimon » 21 cze 2018 08:59

Wydaje mi się że kryptowaluty trochę zwolniły w ostatnim czasie, nie znam osobiście ludzi, którzy jakoś bardzo dorobili się na tym, moim zdaniem są zdecydowanie lepsze i pewniejsze inwestycje:) No ale każdy robi co chce, i tak patrzę teraz na kursy popularnych kryptowalut to widzę znaczący spadek w ostatnim czasie. Cieszę się że nie inwestowałem w to i nie muszę teraz się denerwować.