Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

jarek

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

Postautor: jarek » 28 wrz 2012 10:21

ja polecam w ING, posiadam tam od początku prowadzenia firmy. Dobre opinie słyszałem też o mbanku.

aneczka123
Kontaktowanie:

Postautor: aneczka123 » 04 paź 2012 11:23

PRACASTALA.PL pisze:Witam.
Tylko nie ING.
Zostałem przez nich naciągnięty i ja i moi znajomi (parę lat temu ale uraz został).
Mbank ok.

Pozdrawiam
PRACASTALA.PL

Mam konto w Mbank, więc polecam. Co do konta firmowego to alior jeszcze...

olka20k
Kontaktowanie:

Postautor: olka20k » 07 paź 2012 18:29

Alior zdecydowanie odradzam. Osobiście mam konto firmowe w WBK

witeq
Kontaktowanie:

Postautor: witeq » 16 paź 2013 01:04

Nie ma takiego konta firmowego, najlepsze są podobno konta w Alior Banku, gdyż są najkorzystniejsze dla potencjalnej firmy.

FhBluma

Postautor: FhBluma » 10 mar 2014 15:24

Na forum jest już kilka podobnych wątków odnośnie kont bankowych dla firmy,polecam poczytać szereg wątków i na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Radze wybrać ten bank w którym opłaty są najniższe.

marcinplus
Kontaktowanie:

Postautor: marcinplus » 30 paź 2016 16:13

ING ma bardzo dobre konto bankowe, dostępne nawet dla spółdzielni mieszkaniowych.

sniadziec1

Postautor: sniadziec1 » 18 lis 2016 13:56

Ja mam od 2 lat konto firmowe w Orange Finanse i nie narzekam. Nie wiem dokładnie jak jest w ING, ani w Aliorze, bo nie miałem styczności z tymi bankami. Z resztą, teraz oferty banków są zbliżone. Trzeba szukać dodatkowych korzyści i tym się kierować. Co jest ciekawego w OF? Przede wszystkim konto jest darmowe, więc nie muszę się martwić o dodatkowe koszty, czyli nie płacę nic za przelewy do ZUS-u i US. Jeśli mam problem to wszystko mogę załatwić sprawnie w salonie Orange, więc brak placówek to nie jakaś masakryczna udręka. Kiedyś dzwoniłem na infolinię i w przeciwieństwie do ludzi pracujących w T-Mobile nie zrobili mi łaski, że w ogóle śmiałem przeszkadzać im w piciu kawy! I cukiereczek całości - dostajemy też dostęp do strefy rabatowej, a to oznacza wiele zniżek w sklepach, punktach usługowych itp. Całkiem fajny bajer, z którego dość często korzystam.
Z resztą kto będzie chciał wiedzieć więcej wygoogla sobie ;)

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 07 lis 2017 16:46

Najlepsze konto firmowe powinno być jak najbardziej wszechstronne i w miarę możliwości jak najtańsze. Rynek bankowy prześciga się w walce o klienta biznesowego, oczywiście nie bez powodu. To właśnie firmy obracają dużą gotówką i biorą duże kredyty, wyposażając banki w kapitał. Dlatego też cały czas pojawiają się nowe konta biznesowe, a oferty już istniejących kont cały czas się zmieniają. Dlatego warto cały czas trzymać rękę na pulsie i szukać najlepszego i jednocześnie najtańszego firmowego konta bankowego. Możecie także wspomóc się poradami znajdującymi się na stronie http://www.e-finansowy.com.pl/

Jakub88

Postautor: Jakub88 » 20 lis 2017 16:05

Powiem tak nie wiem jakie konto firmowe jest najlepsze ponieważ nie znam ofert wszystkich banków. A i nawet nie znam wszystkich możliwych banków. Niedawno dowiedziałem się, że jakieś 500 metrów od mojej pracy jest bank spółdzielczy. W każdym razie nie wiem czy to konto co ja mam jest najlepsze, ale mi ono odpowiada. Ja konto mam u https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html . Mam te konto warte polecenia czy jakoś tak się nazywa. W każdym razie zwał jak zwał najważniejsze, że dobrze mi się ono sprawuje i kontakt z bankiem jest na wysokim poziomie.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 28 lis 2017 12:25

A ja polecam zapoznać się ze wskazówkami znajdującymi się na stronie http://www.uslugi-firmowe.pl/ Najlepsze konta firmowe są darmowe i traktują klienta uczciwie. Mimo wszystko warto, otwierając konto firmowe, dowiedzieć się na co zwrócić uwagę. Podczas wyboru oferty banku warto abyś wiedział na co zwrócić uwagę. Absolutnie na samym początku nie daj się nabrać na chwyty typu “tylko dla Pana opłata za prowadzenie konta wyniesie 0zł”. Z pobierania niektórych opłat banki zrezygnowały dawno temu i nie jest to żaden ukłon w Twoją stronę.