Strona 1 z 3

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 28 wrz 2012 10:21
autor: jarek
ja polecam w ING, posiadam tam od początku prowadzenia firmy. Dobre opinie słyszałem też o mbanku.

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 04 paź 2012 11:23
autor: aneczka123
PRACASTALA.PL pisze:Witam.
Tylko nie ING.
Zostałem przez nich naciągnięty i ja i moi znajomi (parę lat temu ale uraz został).
Mbank ok.

Pozdrawiam
PRACASTALA.PL


Mam konto w Mbank, więc polecam. Co do konta firmowego to alior jeszcze...

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 07 paź 2012 18:29
autor: olka20k
Alior zdecydowanie odradzam. Osobiście mam konto firmowe w WBK

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 16 paź 2013 01:04
autor: witeq
Nie ma takiego konta firmowego, najlepsze są podobno konta w Alior Banku, gdyż są najkorzystniejsze dla potencjalnej firmy.

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 10 mar 2014 15:24
autor: FhBluma
Na forum jest już kilka podobnych wątków odnośnie kont bankowych dla firmy,polecam poczytać szereg wątków i na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Radze wybrać ten bank w którym opłaty są najniższe.

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 30 paź 2016 16:13
autor: marcinplus
ING ma bardzo dobre konto bankowe, dostępne nawet dla spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. :)

Mam konto w T-Mobile Usługi Bankowe i mogę polecić, opisywałem je nawet na blogu. Jednak w ostatnim czasie zdecydowanie mogę bardziej polecić ror w ING jako jedno z najtańszych kont na rynku. W sieci znajdziesz wiele instrukcji podpowiadających jak założyć konto w banku ing przez internet albo kurierem. Tutaj moja istotna uwaga. ING Bank Śląski obecnie wycofał już możliwość otwarcia rachunku całkowicie elektronicznie. Pozostała opcja zakładania rachunku za pomocą kuriera, która oczywiście jest również bezpłatna. Więc dlaczego jej nie wykorzystać do tego celu? Nie ma opłat za wydanie karty do przedstawionego wyżej konta. Bank wyrobi plastik i przyśle bezpłatnie na Twój adres korespondencyjny. Czas opisać moje doświadczenia z tym podmiotem finansowym. Są one na szczęście bardzo pozytywne. :)

Tutaj nie będę narzekał i pisał jak wielu innych bajek. Rachunek Direct ma zarówno swoje plusy jak i minus, jednak te pierwsze zdecydowanie przeważają. Wiem już, że mając wiedzę oraz doświadczenie w sektorze finansowym można osiągnąć dość dużo. Jednak bez umiejętności aktywnej i efektywnej sprzedaży to wszystko nie jest w 100% realne. Nawet pracownik instytucji takiej jak każdy bank musi wyrobić odpowiedni plan sprzedażowy wyznaczony przez centralę. Teraz mamy większe możliwości i możemy prześwietlić recenzje każdego konta bankowego w sieci. Wracając do tematu to sprzedaży każdy z nas może się przecież nauczyć.

Zarówno tej bezpośredniej, jak też budowanej za pomocą marketingu sieciowego albo radiowego. Jeżeli zamierzasz założyć konto bankowe przez Internet to na pewno napotkasz na niewielką trudność. Otóż obecnie rachunek osobisty da się w większości przypadków otworzyć tylko za pomocą kuriera. Posłaniec, zwykle firm InPost dostarczy bezpłatnie dokumenty na wpisany przez Ciebie adres w formularzu internetowym. Wystarczy podpisać papiery, poczekać 2-3 dni robocze na aktywację konta i zalogować się korzystając z wygenerowanego loginu i hasła nowego klienta. Procedura została dość dokładnie opisana pod moim linkiem, powyżej, więc zachęcam do zapoznania się z nią. Instrukcja ta pozwoli uniknąć błędów, które popełnia wiele osób początkujących. Myślę że tą wypowiedzią pomogłem wielu osobom z tego forum w podjęciu decyzji. Zaś moja instrukcja dla ING Banku Śląskiego okaże się dobrym poradnikiem nie tylko dla laików. Również osoby bardziej obeznane w tematyce sektora finansowego sądzę że znajdą w poradach na moim blogu wiele interesujących rozwiązań. 8-)

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 18 lis 2016 13:56
autor: sniadziec1
Ja mam od 2 lat konto firmowe w Orange Finanse i nie narzekam. Nie wiem dokładnie jak jest w ING, ani w Aliorze, bo nie miałem styczności z tymi bankami. Z resztą, teraz oferty banków są zbliżone. Trzeba szukać dodatkowych korzyści i tym się kierować. Co jest ciekawego w OF? Przede wszystkim konto jest darmowe, więc nie muszę się martwić o dodatkowe koszty, czyli nie płacę nic za przelewy do ZUS-u i US. Jeśli mam problem to wszystko mogę załatwić sprawnie w salonie Orange, więc brak placówek to nie jakaś masakryczna udręka. Kiedyś dzwoniłem na infolinię i w przeciwieństwie do ludzi pracujących w T-Mobile nie zrobili mi łaski, że w ogóle śmiałem przeszkadzać im w piciu kawy! I cukiereczek całości - dostajemy też dostęp do strefy rabatowej, a to oznacza wiele zniżek w sklepach, punktach usługowych itp. Całkiem fajny bajer, z którego dość często korzystam.
Z resztą kto będzie chciał wiedzieć więcej wygoogla sobie ;)

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 07 lis 2017 16:46
autor: Bodler90
Najlepsze konto firmowe powinno być jak najbardziej wszechstronne i w miarę możliwości jak najtańsze. Rynek bankowy prześciga się w walce o klienta biznesowego, oczywiście nie bez powodu. To właśnie firmy obracają dużą gotówką i biorą duże kredyty, wyposażając banki w kapitał. Dlatego też cały czas pojawiają się nowe konta biznesowe, a oferty już istniejących kont cały czas się zmieniają. Dlatego warto cały czas trzymać rękę na pulsie i szukać najlepszego i jednocześnie najtańszego firmowego konta bankowego. Możecie także wspomóc się poradami znajdującymi się na stronie http://www.e-finansowy.com.pl/

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 20 lis 2017 16:05
autor: Jakub88
Powiem tak nie wiem jakie konto firmowe jest najlepsze ponieważ nie znam ofert wszystkich banków. A i nawet nie znam wszystkich możliwych banków. Niedawno dowiedziałem się, że jakieś 500 metrów od mojej pracy jest bank spółdzielczy. W każdym razie nie wiem czy to konto co ja mam jest najlepsze, ale mi ono odpowiada. Ja konto mam u https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html . Mam te konto warte polecenia czy jakoś tak się nazywa. W każdym razie zwał jak zwał najważniejsze, że dobrze mi się ono sprawuje i kontakt z bankiem jest na wysokim poziomie.

Re: Konto firmowe.Jakie jest najlepsze?

: 28 lis 2017 12:25
autor: Bodler90
A ja polecam zapoznać się ze wskazówkami znajdującymi się na stronie http://www.uslugi-firmowe.pl/ Najlepsze konta firmowe są darmowe i traktują klienta uczciwie. Mimo wszystko warto, otwierając konto firmowe, dowiedzieć się na co zwrócić uwagę. Podczas wyboru oferty banku warto abyś wiedział na co zwrócić uwagę. Absolutnie na samym początku nie daj się nabrać na chwyty typu “tylko dla Pana opłata za prowadzenie konta wyniesie 0zł”. Z pobierania niektórych opłat banki zrezygnowały dawno temu i nie jest to żaden ukłon w Twoją stronę.