Strona 1 z 2

Konto dla malych firm

: 29 lip 2013 20:58
autor: Krystyna Bodz
Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Szczytem marzeń by był bank który wspiera biznes i choć na początku doradzi co kolwiek.

Re: Konto dla malych firm

: 07 sie 2013 16:16
autor: Laserwash.pl
NA rynku jest wiele banków oferujących zniżki dla nowych klientów,szczególnie jeżeli mowa o prowadzeniu firmy. Musisz poszukać ciekawych ofert na ich stronach internetowych,poczytać wątki. Zwróć także uwagę na tabelę prowizji oraz opłat,to ważny element.

Re: Konto dla malych firm

: 10 sie 2013 23:15
autor: julita1
zapoznaj się z ofertami banków, teraz jest wiele ciekawych propozycji dla firm. warto porównać proponowane przez banki warunki. firma, w której pracuję ma konto w mBanku i szef jest zadowolony. jeśli masz taką możliwość możesz udać się do banków osobiście, wówczas będziesz miał informacje z pierwszej ręki. powodzenia

Re: Konto dla malych firm

: 15 sie 2013 18:00
autor: CIT-LTD_co_uk
Zgadza się,oferty należy po prostu monitorować na bieżąco i wybrać tą najbardziej w danej chwili korzystną. mBank jest teraz na topie,ale przecież konkurencja nie śpi:)Pozdrawiam

Re: Konto dla malych firm

: 17 sie 2013 16:35
autor: mateusz23
Ja tam po zapoznaniu się z ofertami kont w różnych bankach. Wybrałam konto biznes debiut w PKO. Zyskałam dostęp do internetowej platformy do prowadzenia księgowości i oszczędzam. Za prowadzenie konta i przelewy nic niepłacę. Wygodne konto dla małej firmy takiej jak moja.

Re: Konto dla malych firm

: 21 sie 2013 12:24
autor: FhBluma
Na PKO są częste narzekania,więc nie wiem czy warto zakładać tam konto,trzeba dokładnie zorientować się ile płacimy za prowadzenie rachunku czy też inne usługi,prowizje. A co sądzicie o mBanku?

Re: Konto dla malych firm

: 16 paź 2013 00:23
autor: pierog
A nie jest to czasami Alior Bank? Jego oferta jest jedną z najlepszych?

Re: Konto dla malych firm

: 23 lut 2016 23:03
autor: denim
Jeżeli chodzi o konto dla małych firm to polecam mbank i idea bank, no może warunkowo jeszcze raifeisen polbank.
Jak wiesz ofertę dla przedsiębiorców ma obecnie większość podmiotów w Polsce. Więc nic nie da jeden link do konkretnego konta, gdyż trzeba je porównać. Na doradztwo z prawdziwego zdarzenia nie masz co liczyć. Jednak jakąś jego namiastkę na przyzwoitym poziomie może znajdziesz w raiffeisen polbanku oraz idea banku. :)

Re: Konto dla malych firm

: 19 lip 2017 10:58
autor: Anna_29
A czy mając konto firmowe korzystacie z przelewów natychmiastowych? Czy raczej Wam się to nie zdarza? Ja dopiero od niedawna wiem o ich istnieniu, ale zauważyłam, że coraz częściej z nich korzystam. Wrzucę tutaj też link do ciekawego tekstu na temat przelewów natychmiastowych w Polsce i na świecie - http://www.expresselixir.pl/o-nas/aktualnosci/przelewy-natychmiastowe-na-swiecie-wyjatek-nie-regula,16.html ;)

Re: Konto dla malych firm

: 19 lip 2017 15:07
autor: sammlor
Ja to niestety kompletnie się na tym nie znam i nie jestem w stanie pomóc...