NAJLEPSZE KONTA !!!

Kanto88

Re: NAJLEPSZE KONTA !!!

Postautor: Kanto88 » 21 sie 2018 15:00

Sam natomiast mam od dwóch lat konto w eurobank i jak do tej pory jestem w 100% zadowolony i nie ma powodów do narzekania. Jeśli konto bankowe, jakie aktualnie posiadasz, nie spełnia twoich oczekiwań i planujesz przenieść konto, to przydatny poradnik na ten temat można znaleźć na stronie https://www.eurobank.pl/produkty,uslugi-dodatkowe,jak-przeniesc-konto,97,9.html. Dodatkowo uważam, iż warto przed wyborem jakiejkolwiek oferty konta bankowego najpierw przejrzeć ogólnodostępne rankingi tego typu ofert, które znajdziesz w internecie.

zibi19

Postautor: zibi19 » 30 wrz 2018 12:41

Konto w odpowiednim banku to jest to,
Polecam forum;
http://www.kredytypozyczki.fora.pl/

karbonara

Postautor: karbonara » 27 paź 2018 12:17

A mogę Wam polecić też lekturę najlepsze konta bankowe opinie Bardzo fajne i przydatne zestawienie różnych kont bankowych.

opiekunnestbank

Postautor: opiekunnestbank » 31 paź 2018 17:26

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które faktycznie jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl