Platności przez internet.

ccc4

Platności przez internet.

Postautor: ccc4 » 21 lis 2015 14:23

Witam.
Chciałbym się zorientować w temacie, czy ktoś już z Państwa korzystał wcześniej z usług Dotpay ? Chodzi tu o płatności internetowe. Bezpieczniej jest chyba? Sam już nie wiem. Przydałoby mi się coś takiego, ale nie wiem czy można im zaufać?
Zależy mi na opinii ich klientów lub ogólnie ludzi, którzy płacą przez internet.
Z góry dziękuje za pomoc!

klaudiuszW9

Re: Platności przez internet.

Postautor: klaudiuszW9 » 23 sty 2016 16:23

Płaciłem przez DotPay, PayU, PayPal i zawsze wszystko przebiegało bez problemów.
Wydaje mi się, że te wszystkie portale obsługujące płatności, nie różnią się właściwie niczym, prócz właściciela ;)

Przy płatnościach najważniejsze to sprawdzać czy jest kłódeczka przy adresie i dla kogo wystawiony jest certyfikat bezpieczeństwa, czy adres strony jest poprawny, jaką kwotę przelewasz, czy zgadza się odbiorca, no i co najważniejsze - czytać regulaminy.
Ja na dzień dzisiejszy, kupując w sieci tylko płacę właśnie w taki sposób. Oszczędza się na tym sporo czasu i nie trzeba czekać, aż zwykły przelew bankowy dotrze do sklepu.
Ja ze swojej strony polecam.

Dellorik1992
Kontaktowanie:

Platnosci przez internet

Postautor: Dellorik1992 » 18 sie 2016 15:24

Podobno to kobiety wioda prym w zakupach przez internet, ale dla mnie to tez wygodna opcja. Najbardziej nie lubie jezdzic i szukac, a przy tym mozna kupic taniej.

kaaremis
Kontaktowanie:

Postautor: kaaremis » 02 lis 2016 22:46

Dokładnie, nie ma się czego obawiać. Jeśli widoczny jest certyfikat SSL, wystawiony dla danego usługodawcy (PayU, DotPay) to nasze dane są bezpieczne. Korzystałem już z wielu najpopularniejszych metod płatności i nie miałem żadnych problemów. Obecnie to standard w ecommerce i użytkownicy są nauczeni obsługi szybkich płatności, dlatego rezygnowanie z tego to bezsens.

Piotr1980
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr1980 » 28 kwie 2017 00:20

Ja prawie zawsze płacę przez dotpay gdy kupuję coś przez Internet. Jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze pieniądze bardzo szybko dochodziły do odbiorcy.

Chinesse

Postautor: Chinesse » 26 maja 2017 11:23

ja mam sklep internetowy, płatności właśnie przez dotpay i złego słowa nie powiem, wszystko działa idealnie a i prowizje nie są wysokie. Zresztą, z tego co wiem klienci są bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania, mają do nich zaufanie, to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze

Dalmierz

Postautor: Dalmierz » 28 cze 2017 12:40

też jest u mnie dotpay i sprawdza się bardzo dobrze. Klienci też im ufają, to bardzo ważne. I ani oni, a ni ja nie mam z nimi problemów. transakcje są jak najbardziej bezpieczne. zresztą, są mega popularni z tego co widze i to po prostu nie jest przypadek

AntekM

Postautor: AntekM » 30 cze 2017 08:36

Zdecydowanie płatności przez DotPay, PayU, PayPal, czy aplikacje mobilne i internetowe banków są bezpieczne. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to wyżej wspomniana "kłódeczka" czyli certyfikat bezpieczeństwa.

marrek559

Postautor: marrek559 » 01 lip 2017 15:33

Niezłe opcje na płatności internetowe. Według mnie w dzisiejszych czasach to powinna być podstawa !

Pegaz

Postautor: Pegaz » 31 lip 2017 11:10

Ja mimo wszystko nie zapisuję karty w PayU itp. zresztą nigdzie jej nie zapisuję. Ile to było takich sytuacji, że hakerzy wykradli dane kart. Z kolei sama płatność przelewem online raczej jest bezpieczna.