Doradca do współpracy

darekmroczek

Doradca do współpracy

Postautor: darekmroczek » 25 sty 2017 12:05

Poszukuję doradcy finansowego/ubezpieczeniowego któremu mógłbym przekazać portfel potencjalnych, fajnych klientów, czy własnie kogoś takiego może znacie? Oczywiście musi to być osoba z doświadczeniem i wiedzą na temat tego, co się oferuje. Najchętniej okolice Warszawy lub sama Warszawa.

sager

Re: Doradca do współpracy

Postautor: sager » 07 lut 2017 10:50

darekmroczek pisze:Poszukuję doradcy finansowego/ubezpieczeniowego któremu mógłbym przekazać portfel potencjalnych, fajnych klientów, czy własnie kogoś takiego może znacie? Oczywiście musi to być osoba z doświadczeniem i wiedzą na temat tego, co się oferuje. Najchętniej okolice Warszawy lub sama Warszawa.

Branża na pewno wymagająca, jest sporo osób, które nie znają produktów, a po prostu naciągają klientów. Na szczęście takie osoby można po 5 inutach rozpoznać. Akurat myślę mogę Ci pomóc i podsunąć ontakt do Pana Piotra tu masz tel 885 855 866 własnie odpowiednia osoba do tego rodzaju współpracy.

kotelkowa80

Postautor: kotelkowa80 » 09 lut 2017 23:15

Również polecam tego Pana. Duże doświadczenie oraz normalne podejście do klientów/partnerów biznesowych :)

darekmroczek

Postautor: darekmroczek » 13 lut 2017 10:25

Bardzo dziękuję za namiar. Dzwoniłem do Pana Piotra, bardzo przyjemny gość. A z merytorycznych rzeczy po takiej wstępnej rozmowie to ma po prostu sporą wiedzę i to jest bardzo ważne w tej branży akurat, żeby klientów nie narażać na straty.

Kamilossa
Kontaktowanie:

Postautor: Kamilossa » 15 maja 2017 11:56

Chcesz oddać taką bazę za free?

tea time

Postautor: tea time » 26 lip 2018 14:44

Świetnym fachowcem w dziedzinie doradztwa finansowego jest Pan Patryk Borzęcki: http://www.patrykborzecki.pl/ . Możesz skontaktować się z nim telefonicznie albo przez formularz na stronie. Miałam okazję z nim współpracować przy kredycie i jestem pod wrażeniem wiedzy, rzetelności i fachowych porad, jakich mi udzielił. Wszystko bezpłatnie. Bardzo polecam!