Konto w Lion's Bank

AnnaN

Re: Konto w Lion's Bank

Postautor: AnnaN » 13 cze 2017 22:52

@popi6, no super, że polecasz, ale koleżance nie o to chodziło. Pytała konkretnie o Lion's Bank, więc to jego ofertą jest zainteresowana. @tammam zdecydowałaś się na jakieś? Jestem ciekawa, sama zastanawiam się nad Prime, bo słyszałam kolejne pozytywne opinie. ;)

jutrzenka
Kontaktowanie:

Postautor: jutrzenka » 19 cze 2017 13:03

Miałam konto w Lions bank i nie byłam zaodowlona. Ogólnie bank jest bardzo ładny, ma dobry marketing. Całkiem niezłe lokaty na większe kwoty w porównaniu do innych banków. Konto jednak obarczone jest dużą ilością opłat, za funkcje, z których tak naprawdę się nie korzysta :)

O wiele lepsze jest konto firmowe w nest banku, z którego obecnie korzystam:
0 zł za prowadzenie
0 zł za przelewy do innych banków
i co najważniejsze 0 zł za kartę ( za którą koszą w praktycznie każdy banku, który oferuje konto firmowe).
Tutaj pełniejsze porównanie: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017 14:25 przez jutrzenka, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy tym właśnie jest życie, labiryntem, który, choćbyś nie wiadomo jak się starał, wplątuje cię zawsze w szpony Polifema?

AnnaN

Postautor: AnnaN » 20 cze 2017 22:51

@jutrzenka, ale o którym konkretnie koncie Lions'a piszesz? I o jakich funkcjach? Do tej pory nie słyszałam o takich przypadkach, ani ojciec nie miał nic naliczone.

tammam

Postautor: tammam » 07 lip 2017 19:49

Z ciekawości sprawdziłam pierwsze z brzegu Prime, bo zakładam, że pewnie takie było i przy stałych dochodach w Lions:
- wydanie karty debetowej i płatniczej 0 zł
- przelewy krajowe elixir 0 zł
- 2 europejskie 0 zł
- bankomaty w kraju i zagranicą 0 zł

Wygląda na to, że to takie trochę "nie, bo nie". ;)

AnnaN

Postautor: AnnaN » 08 sie 2017 15:20

Właśnie mnie też to zastanawia, chyba jednak tak. Założyłam własne i mam do niego tą kartę debetową. Wypłaty za 0 za granicą też, za wydanie tez nie zapłaciłam. Jakoś nie mam jak na razie zastrzeżeń. No i karta ładna. :)

popi6

Postautor: popi6 » 07 wrz 2017 13:44

Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i Idea. Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku - to są za darmo Zerknij sobie może na ranking kont bankowych tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .