Jakie konto bankowe

popi6

Jakie konto bankowe

Postautor: popi6 » 03 sie 2017 10:44

Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Bardzo pomocny jest .ranking konta bankowych
i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?

Bodler90

Re: Jakie konto bankowe

Postautor: Bodler90 » 11 sie 2017 14:24

Byłem ostatnio na blogu http://www.powazne-inwestycje.pl/ w którym wyraźnie napisane jest, że opłaty za prowadzenie kont bankowych wróciły, co jest przykrą wiadomością dla konsumentów. Warto jest jednak wiedzieć o tym, że nie wszystkie banki mają tak trudne rozwiązania dla nas. Obecnie jesteśmy w stanie wybierać spośród firm, które po prostu idealnie radzą sobie z tematem wyboru profesjonalnych rozwiązań bankowych. Często takie instytucje mają kilka usług płatnych, natomiast zdecydowana większość darmowych.

zuzia29

Postautor: zuzia29 » 15 sie 2017 11:37

Zobacz sobie koniecznie ten produkt http://konto-w-banku.pl/konto-prostoosz ... ty-koszty/ bo wydaje mi się, że jest naprawdę dobra opcją dla ciebie. Sama poczytałam trochę informacji na temat tego konta na tym blogu i coraz bardziej jestem przekonana, że jest to jeden z lepszych produktów obecnie dostępnych na rynku ale decyzja oczywiście należy oczywiście dla Ciebie :)

AnnaN

Postautor: AnnaN » 23 sie 2017 17:19

Żaden ranking nie weźmie pod uwagę wszystkiego na czym ci zależy, a tym bardziej nie zbierze wszystkich ofert. Sporo firmowych tematów ma Idea Bank, kont kilka różnych. Pisałeś też o kredycie. Jak masz historie konta firmowego z 6-ciu miesięcy możesz próbować składać wniosek o oprocentowany na 4,99% ich kredyt Fair.

moneygrabbing

Postautor: moneygrabbing » 23 sie 2017 19:16

warto rozważyć propozycje banku netbank.pl
www.moneygrabbing.co.uk - blog opisujący jak oszczędzać oraz jak zarobić
www.polishpower.co.uk/blog - blog dla ludzi przedsiębiorczych

koperek

Postautor: koperek » 02 wrz 2017 15:37

Polecam :

Credit Agricole zwłaszcza dla osób młodych.
    Dużo zniżek w niektórych sklepach poprzez aplikację mobilną

Mbank - także ciekawe oferty kont osobistych

ETUI OCHRONNE - Bezpieczeństwo dla karty płatnościowej / bankowej

mikołaj_w

Postautor: mikołaj_w » 04 wrz 2017 05:23

Możliwości jest dużo, warto sprawdzić sobie konta w porównywarkach, to chyba najlepsza opcja. W ten sposób można znaleźć rachunek bankowy bardzo szybko i jest duża szansa, że wybierzemy najlepszą z możliwych ofert. Ja mam konto zupełnie bezpłatne, obecnie większość banków oferuje takie rachunki.

gorka2

Postautor: gorka2 » 14 lut 2018 20:24

Tutaj http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ jest ciekawe rozwiązanie. Znajduje się tam porównanie kont bankowych. Jest tam wiele informacji. Można tam porównać opłaty czy warunki. Taka wiedza okaże się bardzo pomocna. Uważam, że jest to ciekawe miejsce.

gorka2

Postautor: gorka2 » 14 lut 2018 20:34

.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018 20:36 przez gorka2, łącznie zmieniany 2 razy.

suzi

Postautor: suzi » 18 mar 2018 12:34

Niestety z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze darmowa opcja-i już nawet nie mówię o kontach, ogólnie w produktach czy usługach nie jest jednak najlepszą opcją. Zazwyczaj darmowe konta mają zbyt mało opcji z których można korzystać a jeśli już to trzeba spełniać jakieś niejednokrotnie męczące warunki. Zobacz sobie tutaj: https://www.eliteprivatebanking.pl/#/db-elite/rachunek-db-elite co oferują.