jakie konto bankowe dla studenta?

popi6

jakie konto bankowe dla studenta?

Postautor: popi6 » 05 wrz 2017 18:36

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie jesli chodzi o młodych ?Może ktoś z Was orientuje się w temacie. Chciałabym taki gdzie nie pobierają za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą .Sprawdzałam nawet jakie wybrać konto dla młodych i zastanawiam się nad PKO bankiem jak myślicie dobra opcja ?

moneygrabbing

Re: jakie konto bankowe dla studenta?

Postautor: moneygrabbing » 21 wrz 2017 10:00

najlepiej darmowe
www.moneygrabbing.co.uk - blog opisujący jak oszczędzać oraz jak zarobić
www.polishpower.co.uk/blog - blog dla ludzi przedsiębiorczych

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 29 wrz 2017 15:18

Zdecydowanie darmowe. Dużo informacji o takich kontach znajdziesz na stronie http://www.obligacjemakler.pl Gromadzenie pieniędzy na swoim koncie bankowym nie jest niczym skomplikowanym. Wszyscy zasługujemy przede wszystkim na to, aby ugruntować swoją pozycję w aktywny sposób. Starajmy się pamiętać o tym i wybierajmy zawsze proste rozwiązania, które to nam pomagają. Aby sobie poradzić z licznymi ograniczeniami, to wybierzmy już teraz najskuteczniejsze metody działania.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 24 maja 2018 13:15

Ja wybrałem ofertę banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html Osoby, które nie uzyskują regularnych dochodów, powinny skoncentrować się na Tabeli Opłat i Prowizji, aby dokładnie przeanalizować opłat takie jak: za utrzymanie rachunku, posiadanie karty, wypłaty w bankomatach, sprawdzanie salda w bankomacie i raporty dokonanych operacji. Przed wyborem konta osobistego, należy zwrócić uwagę na wysokość opłat i prowizji pobieranych przez bank, w ramach obsługi rachunki i kart płatniczych.

kotły

Postautor: kotły » 28 maja 2018 12:29

Moim zdaniem konto dla studenta tylko w PKO albo mBanku. Tutaj masz fajny artykuł, który może Tobie podpowiedzieć : Najlepsze konto bankowe dla studenta