Jakie konto bankowe wybrać ?

popi6

Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: popi6 » 02 paź 2017 10:32

Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Czytałem ranking kont bankowych i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?
?

Krysta097

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: Krysta097 » 02 paź 2017 22:57

W tym banku jeszcze konta nie miałam, ale obecnie przymierzam się żeby zmienić swoje. Ale przed podjęciem wyboru najpierw sprawdzę jak wygląda ten ranking i które są najlepsze konta bankowe. Dzięki temu z pewnością wybór będzie znacznie łatwiejszy. Takie porównywarki świetnie się sprawdzają, ponieważ dziś konkurencja jest tak duża, że ciężko jest się w tym połapać. A tak to mamy wszystko czarno na białym jasno i klarownie wyłożone :)

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 20 gru 2017 12:36

Ja jestem zadowolony z konta bankowego https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-jakie-chce/konto-jakie-chce.html Od siebie jeszcze dodam, że opłaty to zazwyczaj pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę przy wyborze konta osobistego. Warto przyjrzeć się im bliżej i przeanalizować dokładnie całą tabelę opłat. Może kryć się w niej wiele „haczyków” i ukrytych kosztów. Banki udostępniają takie dokumenty w swoich oddziałach i na stronach internetowych. Oprócz opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku opłaca się sprawdzić, jaką opłatę bank pobierze za przelew internetowy, wydanie karty debetowej oraz jej obsługę, a także za wypłatę z bankomatu. Korzystanie z bankomatów danego banku zazwyczaj jest bezpłatne, ale nie zaszkodzi zapoznać się z cennikiem opłat za wypłaty z bankomatów innych banków, a także z bankomatów za granicą. Dobrze jest także zweryfikować, czy bank posiada rozbudowaną sieć placówek i bankomatów oraz czy ich lokalizacja odpowiada naszym potrzebom.

sylwek545

Postautor: sylwek545 » 22 gru 2017 21:09

w mbanku jest dobre

Inatka1993

Postautor: Inatka1993 » 22 sty 2018 09:03

Wiele osób głowi się nad tym w w jakim banku pierwsze konto ma założyć, a często niepotrzebnie. Przecież po to właśnie autorzy takich blogów, jak ten z linku, tworzą najnowsze rankingi kont, porównują opłaty czy nawet zbierają u siebie opinie o danym banku. Wszystko po to, by nam ułatwić poszukiwania. Warto czytać takie artykuły, by wybrać najlepiej.

mrobert15
Kontaktowanie:

Postautor: mrobert15 » 27 sty 2018 23:55

Fajne konto proponują w T-Mobile Bankowe. To chyba jedna z ostatnich ofert ze zwrotem pieniędzy za transakcje kartą. Można dostać miesięcznie 25 zł zwrotu za płatności kartą do konta (zwracają 5%, maks 25 zł). Dla prawdziwego biznesmena to niewiele, ale więcej wydusić z konta bankowego już się chyba teraz nie da ...
Blog finansowy. Wiadomości gospodarcze, oferty bankowe, kredyty, lokaty, konta, rankingi.
ranking kredytów gotówkowych.