Strona 1 z 1

Wymiana walut online

: 05 cze 2018 14:47
autor: popi6
Witam! Potrzebuję wymienić waluty i chcę się poradzić w jakim kantorze warto to zrobić? Ktoś korzystał z takiego . Czytałam o tym tutaj https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/
. Z jakich Wy korzystacie?

Re: Wymiana walut online

: 05 cze 2018 21:31
autor: Anna
Ja od jakiegoś czasu korzystam z http://amronet.pl/. Polecił mi go znajomy, który już od kilku dobrych lat właśnie w nim wymienia walutę i ma w e-kantorach dobre rozeznanie. Amronet ma kursy zbliżone do rynkowych i dla mnie dużym plusem jest program cashback (bo obniża o 20% koszty przewalutowania). Kolejna zaleta to kwestia bezpieczeństwa. Transakcję trzeba potwierdzić smsem (tak jak w banku). A to nie jest jeszcze standard jeśli chodzi o e-kantory.

Re: Wymiana walut online

: 13 cze 2018 17:39
autor: icon
Ja ze swojej strony mogę Ci polecić przed wymianą sprawdzenie kursów w kilku większych kantorach. Tu masz link do kursów na Cinkciarzu https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl, ale każdy kantor online ma taką stronę. Możesz wtedy porównać kursy waluty wszędzie. Ale na Cinkciarzu jest o tyle fajnie, że czym większą kwotę wymieniasz tym kurs staje się korzystniejszy z automatu.

Re: Wymiana walut online

: 15 cze 2018 23:45
autor: Logan88
Warto też porównać kurs sprzedaży waluty w e-kantorze ze średnim rynkowym, kantor online z którego korzystam teraz oferuje mega korzystną wycenę, ich kurs różni się raptem o niespełna grosz:) W każdym bądź razie na pewno online przewalutujesz środki korzystniej i sprawniej.