Strona 1 z 3

Wymiana walut online

: 05 cze 2018 14:47
autor: popi6
Witam! Potrzebuję wymienić waluty i chcę się poradzić w jakim kantorze warto to zrobić? Ktoś korzystał z takiego . Czytałam o tym tutaj https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/
. Z jakich Wy korzystacie?

Re: Wymiana walut online

: 05 cze 2018 21:31
autor: Anna
Ja od jakiegoś czasu korzystam z http://amronet.pl/. Polecił mi go znajomy, który już od kilku dobrych lat właśnie w nim wymienia walutę i ma w e-kantorach dobre rozeznanie. Amronet ma kursy zbliżone do rynkowych i dla mnie dużym plusem jest program cashback (bo obniża o 20% koszty przewalutowania). Kolejna zaleta to kwestia bezpieczeństwa. Transakcję trzeba potwierdzić smsem (tak jak w banku). A to nie jest jeszcze standard jeśli chodzi o e-kantory.

Re: Wymiana walut online

: 13 cze 2018 17:39
autor: icon
Ja ze swojej strony mogę Ci polecić przed wymianą sprawdzenie kursów w kilku większych kantorach. Tu masz link do kursów na Cinkciarzu https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl, ale każdy kantor online ma taką stronę. Możesz wtedy porównać kursy waluty wszędzie. Ale na Cinkciarzu jest o tyle fajnie, że czym większą kwotę wymieniasz tym kurs staje się korzystniejszy z automatu.

Re: Wymiana walut online

: 15 cze 2018 23:45
autor: Logan88
Warto też porównać kurs sprzedaży waluty w e-kantorze ze średnim rynkowym, kantor online z którego korzystam teraz oferuje mega korzystną wycenę, ich kurs różni się raptem o niespełna grosz:) W każdym bądź razie na pewno online przewalutujesz środki korzystniej i sprawniej.

Re: Wymiana walut online

: 11 lip 2018 20:45
autor: Klarysa
O tym, że kantor online to najlepsza opcja, przekonałam się już nie raz. Początkowo dość sceptycznie do nich podchodziłam, ale porównanie kursów w kantorach internetowych i stacjonarnych wychodziło zawsze na korzyść tych pierwszych. Poza tym okazało, się że taka wymiana przez internet jest dość łatwa a przy tym bezpieczna. O wygodzie i braku konieczności wychodzenia z domu to już nawet nie będę mówić, bo to oczywiste.

Re: Wymiana walut online

: 14 lip 2018 15:47
autor: Logan88
Uważam, że bez gotówki w ręku jest też bezpieczniej. Niektórzy to próbują podważyć, ale przecież kantor online monitoruje transakcje tak jak bank i w ten sam sposób ma witrynę zabezpieczoną, u mnie jeszcze jest coś takiego jak indywidualny tytuł przelewu dodatkowo, co wyklucza błędy w księgowaniu środków i znacznie je przyspiesza.

Re: Wymiana walut online

: 16 lip 2018 09:23
autor: Tobby
Ja korzystam z Cinkciarza i póki co jestem bardzo zadowolony. Dobre kursy, szybka realizacja transakcji i miła obsługa na infolinii, która rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Polecam!

Re: Wymiana walut online

: 24 lip 2018 13:40
autor: arielka
Jeśli wymiana walut, to tyko i wyłącznie https://ekantor.pl/kalkulator-walut To znana i sprawdzona marka, której zaufało wielu przedsiębiorców i ludzi często podróżujących. Z ich atrakcyjnym kursem zyskasz nawet do 10% więcej. Co więcej – wymiana zajmie Ci jedynie od 5 do 15 minut. Pracują tam przyjaźni ludzie, którzy odpowiadają na ewentualne pytania przez 24 godziny na dobę.

Re: Wymiana walut online

: 31 lip 2018 22:36
autor: Anna
Dla mnie podstawa jeśli chodzi o kantor online, to dobry kurs. Wiadomo, są kantory, które mają kursy bardzo zbliżone do rynkowych, ale bardzo ciekawą opcją, na której można dobrze zarobić jest tzw. wymiana społecznościowa. Z takiej możliwości można skorzystać np. na stronie kantoru Amronet i ja już kilka razy zrobiłam naprawdę dobry interes właśnie na takiej wymianie.

Re: Wymiana walut online

: 01 sie 2018 11:36
autor: sunshineee
W sumie taka wymiana online jest spoko, ale jednak trzeba długo czekać na przelew zwrotny :/