konto dla studenta

popi6

konto dla studenta

Postautor: popi6 » 05 cze 2018 15:51

Witam, mam mały dylemat , nie wiem jednak gdzie najlepiej założyć konto . Sprawdzałam konta studenckie http://www.konto-studenckie.pl/porownan ... nckich.php
i bardzo korzystną ofertę ma m Bank i PKO BP . Ktoś się może orientuje i doradzi mi to i owo? Będę wdzięczna.

Kanto88

Re: konto dla studenta

Postautor: Kanto88 » 07 cze 2018 14:35

Wybór banku w bardzo dużej mierze zależy od tego, czego oczekujesz od swojego konta. W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych ofert, z których dość ciężko wybrać jedno najlepsze konto. Ja wybrałem bank https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-junior,96,9.html według mnie jest to świetne rozwiązanie dla młodych ludzi, a w szczególności studentów, którzy tak naprawdę wchodzą w dorosłe, samodzielne życie. Studia to niezapomniany czas. Dla wielu z nas to nie tylko zdobywanie wykształcenia, ale także inne doświadczenia – życie akademickie, znajomi, wyjazdy, pierwsza praca, itd. Młody człowiek w tym okresie ma wiele wydatków, jak np. zakwaterowanie, posiłki, imprezy, a do ich obsługi potrzebuje konta bankowego. Dzięki takiemu rachunkowi student może otrzymywać stypendium bezgotówkowo, płacić kartą za codzienne zakupy, kupować w sklepach internetowych czy nawet korzystać z atrakcyjnych rabatów i zwrotu wydatków w ramach moneybacku. Polecam ci rozeznać się w tej ofercie, bo być może spełni wszystkie twoje oczekiwania, a ty będziesz mógł w pełni cieszyć się studenckim życiem.

Balustrady

Postautor: Balustrady » 08 cze 2018 10:41

Tu masz to fajnie opisane, które konto warto wybrać gdy jesteś studentem: Konto bankowe dla studenta

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 18 cze 2018 14:59

A może oferta banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-jakie-chce/konto-jakie-chce.html Dostępność konta to nic innego jak kanały, przy pomocy których mamy dostęp do pieniędzy. Obecnie możemy wyróżnić tutaj kanał tradycyjny, kanał telefoniczny, internetowy oraz mobilny. To właśnie te dwa ostatnie sposoby dostępu do bankowość i sposób ich realizacji przez bank powinny być najbardziej interesujące dla studentów poszukujących idealnego konta dla siebie. Zwróćmy zawsze uwagę na wygodę korzystania z konta zarówno przez Internet jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

opium

Postautor: opium » 22 sie 2018 20:56

W tym temacie najwięcej informacji uzyskasz czytając bloga http://www.nowapolitologia.pl/handel-za ... ny-studia/ ja sporo ostatnio tam przesiaduję, widać, że jest pisany przez mądre osoby, znające się na studiach, oraz zarabianiu pieniędzy.

szuwik

Postautor: szuwik » 24 sie 2018 15:54

Najlepiej darmowe.

Negocjato.pl

Postautor: Negocjato.pl » 05 paź 2018 11:47

W przypadku konta studenckiego bardzo ważne jest, żeby było one bezpłatne w prowadzeniu. Warto także zadbać o darmowe wypłaty z bankomatów.

opiekunnestbank

Postautor: opiekunnestbank » 14 lis 2018 19:12

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl