Aktualne oferty kont osobistych

Kanto88

Re: Aktualne oferty kont osobistych

Postautor: Kanto88 » 02 paź 2018 10:35

Bardzo przydatna lista kont osobistych, jednak widzę, że brakuje w niej ofert np. Eurobanku. Według mnie mają oni jedne z lepszych kont jakie można znaleźć obecnie na rynku. Nie tylko są darmowe, ale także dostosowane indywidualnie dzięki czemu otrzymamy produkt zgodny z naszymi oczekiwaniami. Bardzo spodobała mi się ich oferta na konta dla młodzieży, gdyż mój syn co roku wyjeżdża na szkolne wycieczki, a nie chciałam, aby zabierał ze sobą gotówkę, którą łatwo może zgubić. Zakładając dla niego konto Junior - https://eurobank.pl/konta/konta-osobiste/konto-junior/ potrzebuje on jedynie karty bankomatowej, a ja dzięki temu że również posiadam konto w tym banku, mogę robić mu natychmiastowe przelewy w przypadku kiedy zabraknie mu pieniędzy.

opiekunnestbank

Postautor: opiekunnestbank » 31 paź 2018 17:27

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które faktycznie jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

pola1234

Postautor: pola1234 » 06 lis 2018 14:18

Warto też sprawdzić czy te konto osobowe ma opcje przelewu ekspresowego, ten jest w obecnych czasach niezbędny. przelew ekspresowy jak sama nazwa mówi, jest bardzo szybki i może się przydać w ekstremalnych sytuacjach, kiedy to nagle będziesz potrzebował przelać pilnie gotówkę swojej rodzinie czy znajomym.