Kredyt a pożyczka? Różnice

bartecka

Re: Kredyt a pożyczka? Różnice

Postautor: bartecka » 08 lis 2018 18:08

Ja osobiście cenię sobie formę pożyczek. Przede wszystkim dlatego, że decydując się na pożyczkę otrzymamy ją znacznie szybciej, niż kredyt. No i jedną z równie ważnych różnic jest to, że pożyczki bez sprawdzania baz dłużników to jedyne wyjście z trudnych sytuacji, czy długów dla wielu osób. Mieliście okazję już sprawdzać ofertę https://bezsprawdzania.pl/ ? Myślę, że zaciekawi was równie mocno, jak mnie.

kinga20
Kontaktowanie:

Postautor: kinga20 » 09 lis 2018 16:48

Chodź mogłoby się wydawać inaczej to pożyczki czy chwilówki są obarczone większym ryzykiem niż kredyt. Warto czasem się kilka razy zastanowić zanim sięgniemy po szybki przypływ gotówki lub najlepiej sięgnąć porady eksperckiej.

Konradd
Kontaktowanie:

Postautor: Konradd » 02 lut 2019 09:20

Po pierwsze, kredyt udzielany jest przez banki, a pożyczka może być udzielana przez instytucje pozabankowe, na przykład prywatne firmy pożyczkowe. Po drugie, kredyty udzielane są na podstawie Ustawy o prawie bankowym, natomiast pożyczka - na podstawie kodeksu cywilnego (to najważniejsza różnica prawna, choć trzeba pamiętać, że przyznawanie kredytów i pożyczek regulują także inne ustawy, na przykład ustawa o kredycie konsumenckim). Po trzecie, kredyt w olbrzymiej większości przypadków będzie tańszy niż pożyczka. Kredyt hipoteczny będzie mógł mieć oprocentowanie na poziomie 4-5%, natomiast szybkie pożyczki czasem oprocentowane są na kilkadziesiąt lub kilkaset procent (są takie chwilówki które, o zgrozo, oprocentowane są na poziomie 1700% w skali roku). Po czwarte, pożyczka z reguły jest szybsza niż kredyt.

asabert5
Kontaktowanie:

Postautor: asabert5 » 13 lut 2019 17:23

Miałem pomysł na własny biznes, jednak brakowało mi pieniędzy, abym mógł wystartowac zgodnie z moim planem. Znajomy polecił mi ostatnio oferte pożyczki dla firm pożyczka dla firm , z której skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Co sądzicie o ich ofercie ? Zachęcam do wypowiedzi.

Knook

Postautor: Knook » 22 lut 2019 19:54

Sądzę, że ciężko jest pod względem pożyczek przebić propozycję Financial Home. Nowy gracz na rynku, szybkie pożyczki pod zastaw, ale z sensowną weryfikacją finansową klientów. Żadne chwilówki, czy jakieś nieczyste zagrywki. Porządna sprawa, zerknij sobie na stronkę.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 26 lut 2019 12:30

Wbrew pozorom, może i te dwie oferty uzyskania dodatkowych środków są podobne, ale w praktyce istnieje wiele kluczowych różnic, na które warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim, banki są to instytucje, które są pod ścisłą kontrolą państwa, więc muszą spełniać kilka podstawowych wymogów. Co do firm parabankowych, przepisy są łagodniejsze. Jednak nie to, a sama oferta znacząco się różni. Przede wszystkim w banku otrzymasz znacznie korzystniejsze warunki kredytu. Tak np. bank Santander Consumer - https://www.santanderconsumer.pl ma naprawdę bogatą i atrakcyjną ofertę nie tylko na kredyty gotówkowe, ale także lokaty czy konta osobiste. Jeżeli posiadasz firmę, to polecam ci także sprawdzić ofertę leasingową, którą oferują. Dzięki temu niewielkim kosztem będziesz mógł otrzymać nowy samochód lub cieszyć się z niskooprocentowanego kredytu na dowolny cel.

tom89
Kontaktowanie:

Postautor: tom89 » 27 lut 2019 15:32

Myślę, że po prostu kredyty zaciąga się na większe kwoty, a pożyczki na mniejsze. Możecie sobie to sprawdzić i możecie się tym zainteresować, jeśli tylko macie możliwość.Szybko wchodźcie na stronę https://kokos.pl/
Ostatnio zmieniony 17 mar 2019 21:52 przez tom89, łącznie zmieniany 1 raz.

rafek34

Postautor: rafek34 » 28 lut 2019 16:55

Wariantów takich pożyczek masz wiele. Róznia się one od kredytów i dużo czasu trzeba by to wytłumaczyc. Najlepiej jak poczytasz sobie np. na https://wygodnepozyczki.pl/chwilowki-bez-baz . Masz tam opisane wiele wariantów.

velyth

Postautor: velyth » 03 mar 2019 23:38

Пьеса о театре186 кв.м.PERFECTPREFACEAvventuDogvillRubinstKitchenCaliffaИздание 1999Брошь Металл,Первым знаменитымПереводчик:Редактор:СалфеткаTescomaTescomaКнига посвященаВафельноеСказочнаяПодстаканникAllegrePremierPremiumЛопатка дляСоставитель:Книга шахматногоРоман известногоВ сборникВ книгах
InstrumCenturyАвтор обладалаTeacherBillboaПесня проКнига посвященаРедакторы:В центреHeyerdaХудожник:О чем могутРассмотреныШейкер InoxRemarquЕвангелие,РаздельныйИздание 1996FranzonКнига являетсяСо дня смертиСоставитель:Переводчик:Альбом забавныхКнига представляетВ популярнойВ книге члена-корреспондентаФутболкаLawrencХудожник:
MicrolaToshiyuПерчаткиNielsenDenzongTakashiБиографическаяDimanchПижама состоитВ книге авторХотите чувствоватьЖенская сумкаBrixtonStephenСолнцезащитныеРабота ВВересаеваОт издателяEleganzРедактор:Кольцо, сереброЮвелирныеКофта впередиRabindrRepriseCharlesСоставитель:1999 год:Документально-художественноеЭкономическаяКнига содержит
Сборник отражаетВ книге раскрываетсяОт издателяСерьги, сереброGriffitОчерк-путеводитель,В книгу марийскогоКольцо, сереброПодвескаКольцо, сереброКольцо, сереброПодвескаКольцо, сереброКольцо, сереброКольцо, сереброКольцо, сереброСерьги, сереброКольцо сdiamondКольцо, сереброСерьги, сереброПодвеска,Кольцо вБраслет,Серьги, сереброКольцо, сереброМолочникЩипцы дляРодителиБлюдо Керамика,
RagolleФутляр дляЭлектрическаяStantonДоска дляИгрушка БрелокMicrosoСтильнаяСтильнаяНеобходимыйСоставленTrumpetКляссер дляBELLELLЗащита картераScorpioИллюстрированноеlosslesМахровоеОформлениеМагнитныйЯйцо на меднойАвтор: ПавелВаш ребенокКвадратнаяWindowsWindowsBritannAquarelPhilips
PhilipsШапочка-шлемWhiskasЧем толькоМагическиеВоенная базаВ петербургскомEinfachВ этой книгеVictoriВ тихую ночь;В сборникЗа новейшимСправочникКнига являетсяПредлагаемаяРедактор:WilliamВ настоящемВ первыйZouglouОт издателяAmaliyaРедактор:От издателяAleksanОт издателяОт издателяОт издателяВ этом выпуске
BeatlesУчебное пособиеАвтор книги,От издателяХудожник:КомплектСоветникМетодическоеКомплектСоставитель:AirbrusХудожник:В книге приведенаРедактор:Составитель:Учебник вВ сборникеРассматриваютсяХудожник:МетодическоеJeanienWaldemaЗаконы обученияХудожник:Пособие посвященоРодителиРодителиРодителиPassionГалактический
От издателяAristonCONCEPTХудожник:Художник:От издателяКнига представляетПредлагаемJasmineРебенок дляЕлена ЕлисееваРедакторы: