Kredyt - za czy przeciw?

Kred.pl
Kontaktowanie:

Re: Kredyt - za czy przeciw?

Postautor: Kred.pl » 19 wrz 2014 18:38

Generalnie kredyt powinien być rozwiązaniem, do którego sięgamy w ostateczności. W końcu taka pożyczka nie jest z reguły za darmo i trzeba bankowi oddać trochę pieniędzy w ramach odsetek.

W pewnych wypadkach jednak kredyt może być jedynym wyjściem z sytuacji. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacjami, kiedy małżeństwa z dziećmi decydują się na kredyt hipoteczny, bo: 1) pochodzą z innych miejscowości i nie odziedziczyli po nikim nieruchomości; 2) nie mają w danym mieście rodziny, która by im pomogła i użyczyła dach nad głową; 3) stwierdzili, że wynajem jest zbyt drogi jak na fakt, że nie skutkuje staniem się w przyszłości właścicielem nieruchomości; 4) dzieci podrosły i nie mieszczą się z rodzicami na dwóch pokojach wynajmowanego lokum, itp.

Podobne jest np. z zarabianiem na życie poprzez prowadzenie działalności gospodarczej. Kredyt na firmę może być czasami dobrym stymulatorem rozwoju działalności gospodarczej, poprzez łatwość poczynienia inwestycji.

Palermo

Postautor: Palermo » 07 kwie 2015 12:10

kredyty są dla ludzi, więc jak najbardziej można brać tylko z głową :) ja wziąłem niedawno kredyt w Idea Banku na rozwój firmy i jestem zadowolony z tej decyzji bo pieniądze na koncie miałem po dwóch dniach, wszystko załatwione online bez chodzenia do oddziału, bez żadnych kruczków i na przejrzystych warunkach. Jak sie bierze kredyt w sprawdzonym banku to nie ma się czego obawiać.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 12 cze 2017 08:57

Odpowiedz znajdziesz na tej stronie http://www.fundusze-dla-ciebie.pl/jak-d ... h-potrzeb/ Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że jesteśmy w stanie niesamowicie prosto i szybko wybierać dla siebie dobre pożyczki. W Polsce jest kilka takich przedsiębiorstw, które oferują ci bardzo dobre i szybkie pożyczki praktycznie bez większych trudności. Skorzystanie z takich usług, które obecnie można zdobyć, sprawia, że jesteś w tanie niesamowicie łatwo i prosto odnajdować rozwiązania finansowe wysokiej klasy.

Wimen

Postautor: Wimen » 14 cze 2017 11:09

wiadomo ze jak nie ma potrzeby to nikt nie bieże kredytów. ja akurat potrzebowałem się troche podreperowac ale kasa byla potrezbna szybko więc lepszym rozwiązaniem okazała sie pożyczka pozabankowa https://wnet-pozyczka.pl/.

ZochaK

Postautor: ZochaK » 30 cze 2017 12:40

Ale oczywiste jest, że czasami trzeba wziąć pożyczkę, by rozwinąć firmę lub, by zwyczajnie coś do niej kupić. Nie można się tego bać, ale trzeba to robić mądrze. Ja polecam Kredyty Chwilówki, bo oferują (jak nazwa wskazuje) zarówno chwilówki, jak i pożądne pożyczki.

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 14 lip 2017 15:06

Kredyt nie zawsze jest najlepszych rozwiązaniem ale bardzo często jedynym, niestety przekonałam się na własnej skórze o tym. Ale nie zawsze kredyt to coś strasznego, trzeba tylko z głową do tego podejść. Najlepiej przeanalizować wszystkie wyjścia i wybrać najlepszą ofertę pożyczki. Mi pomogła w tym stronka o kredytach https://gotowkowe.net/ jest tam wiele przydatnych informacji

Wojto33

Postautor: Wojto33 » 21 lip 2017 14:08

Jeśli szukacie odpowiedniej oferty firmy która oferuje chwilówki przez internet bez BIKU to według mnie oferta firmy AASA powinna was jak najbardziej zainteresować ! Jestem kobietą pracującą która lubi wydatki, wyjazd na wczasy z rodziną czy znajomymi, zrobienie dodatkowych kursów to dodatkowe koszta dla tego chwilówki mogą pomóc. Ale czy rozróżniacie chwilówki od pożyczek pozabankowych a pożyczka na dowód bez zaświadczeń przez internet ? To są właśnie POŻYCZKA ONLINE a nie z jednorazową spłatą, czyli dużo lepsza opcja. Aasa to rzetelna i sprawdzona firma na rynku, zero ukrytych kosztów i możliwość dogadania się z nimi, przedłużenie nawet do 5 tygodni możliwości spłaty pożyczki !

esteraef

Postautor: esteraef » 31 lip 2017 11:56

Ja na kredyt jeszcze nigdy się nie porwałam, bo boję się, że wpadnę w kłopoty, za to brałam chwilówkę w Feniko i uważam, że to jedna z fajniejszych firm tego typu na polskim rynku.
Moi znajomi na różne chwilówki się skarżyli, a ja z Feniko nie miałam żadnych kłopotów ;)

Doradca KredytMarket

Postautor: Doradca KredytMarket » 04 sie 2017 14:03

Dzień dobry, kredyty/pożyczki to w dzisiejszych czasach norma. Nie ma się czego bać, szczególnie, że często są one bardzo przejrzyste i nie obciążają mocno budżetu domowego. Jeśli natomiast chodzi o pożyczki na rozwój firmy to polecamy nasz produkt. Pieniądze na działalność firmową można pożyczyć od nas oraz naszych partnerów-przedsiębiorców. Oferujemy pożyczki firmowe na kwotę od 10 do 50 tys. zł, na dowolny cel firmowy.

Koszty kredytu są rozsądne, bo pożyczamy tylko wiarygodnym przedsiębiorcom. Prowizja 2.5% od kwoty pożyczki, pomniejsza kwotę wypłacaną na wskazane we wniosku konto klienta. Oprocentowanie 9,5% w skali roku jest dobrą ceną rynkową w odniesieniu zarówno do ofert bankowych, gdzie wygrywamy czasem weryfikacji wniosku ale przede wszystkim w odniesieniu do innych firm pożyczkowych funkcjonujących na rynku.

Nie wymagamy żadnych ubezpieczeń ani dodatkowych opłat.

Po więcej informacji odsyłamy na https://kredytmarket.com/ lub czekamy na pytania w komentarzach.

kasiunia

Postautor: kasiunia » 08 sie 2017 08:17

Kredyty są dla ludzi więc czemu z nich nie korzystać ... ale należy robić to z głową .Nie powinno brać się nowych kredytów czy pożyczek jeżeli nie spłaciło się poprzednich zobowiązań.To jest taki bufor bezpieczeństwa o którym zawsze pamiętam i dzięki temu nigdy nie mieliśmy problemów ze spłata pożyczek do banków. Tak, do banków bo tylko tam lub u pośredników zaciągam kredyty (pośrednicy maja ofertę banków). Właśnie w zeszłym roku szwagierka chciała wziąć kredyt bez historii kredytowej i udało się załatwić u pośrednika - https://dobrekredytowanie.pl/ . Bardzo dobra i rzeczowa obsługa.