chwilówka

kasiunia

Re: chwilówka

Postautor: kasiunia » 26 lis 2017 18:08

Z reguły chwilówka przekształca się w coś grubszego - problem. Pieniądze pożyczaj tylko w banku albo u pośrednika kredytowego gdzie dobre kredyty można nie powiem ,że bez problemu ale załatwić.Jeżeli np. chcesz załatwić kredyt bez zdolności u pośrednika dasz radę , bo znajdzie ci ofertę, wydłuży okres kredytowania i będzie dobrze, pzdr

siko

Postautor: siko » 27 lis 2017 23:56

Jeżeli szukacie jakiś dobrych kredytów to polecałabym Wam zajrzeć tutaj https://kredyt123.pl/ . Jeśli macie jakieś chwilówki można je u nich skonsolidować. Uważam, że czasem jest to bardzo dobre rozwiązanie bo rata jest mniejsza i łatwiejsza do spłaty. Myślę, że warto tam zajrzeć.

RobertJez
Kontaktowanie:

Postautor: RobertJez » 12 gru 2017 12:42

Polecam rozejrzeć się zanim weźmie się kredyt, bo można przepłacić. Na tej stronie znajdziecie porównywarkę chwilowek i kredytów na 2018. Świeżutkie informacje :)

DoradcaSzybkaMoneta

Postautor: DoradcaSzybkaMoneta » 20 gru 2017 13:19

Dzień dobry,

osobom między 20 a 75 rokiem zycia, które stoją przed wyborem firmy udzielającej szybkich pożyczek, polecam rozważenie oferty polskiej marki Szybkiej Monety. U nas pierwsza pożyczka do 2100 zł na 30 dni jest całkowicie za darmo, a wszystkie formalności załatwiane są przez internet, dzięki temu środki błyskawicznie trafiają na konto wnioskodawcy. Potrzebujesz większej gotówki? W Szybkiej Monecie możesz pożyczyc nawet 5 tys. zlotych! Naszymi atutami są jasne zasady, szybka wypłata oraz bezpieczeństwo w trakcie przyznawania pożyczki. Po więcej informacji zapraszamy na strone www.szybka-moneta.pl

StefanKulpa
Kontaktowanie:

Postautor: StefanKulpa » 21 gru 2017 09:40

Jest tak duża rozbieżność między pożyczkami, że naprawdę trudno się w tym połapać czasem. Ja na przykład czytam opinie o pożyczkach i dzięki nim wybieram zawsze najtańsze pożyczki. Polecam ten sposób.

RobertJez
Kontaktowanie:

Postautor: RobertJez » 11 sty 2018 09:37

Postautor: StefanKulpa
"Jest tak duża rozbieżność między pożyczkami, że naprawdę trudno się w tym połapać czasem. Ja na przykład czytam opinie o pożyczkach i dzięki nim wybieram zawsze najtańsze pożyczki. Polecam ten sposób."

Zgodzę się z Panem Stefanem! Ja też wolę zawsze sprawdzić kilka banków zanim zdecyduje się na pożyczkę. To, że ma się konto w jakimś banku, to nie znaczy od razu, że trzeba w nim akurat pożyczać pieniądze. Ja mam konto w jednym banku (może nie będę wymieniał), a pożyczałem już chyba od 3 albo 4 zawsze szukając najlepszej i najkorzystniejszej oferty.
Moim zdaniem lepiej od razu zdecydować się na chwilówki bez bik. Tu nie dość, ze nie sprawdzają zarobków, to jeszcze tego, czy jesteś w ewidencji BIK. Wiele osób nie dostaje pożyczki właśnie ze względu na zapis w BIK, a przecież te punkty po czasie można wykreślić. Wystarczy napisać do nich podanie :)

Santik

Postautor: Santik » 26 sty 2018 19:43

Rankingów produktów pozabankowych czyli popularnych chwilówek jest bardzo dużo. Zobaczcie sobie chociażby ten - http://porownywarka-chwilowek.eu/ fajnie wszystko uporządkowane, nawet osoby, które nie bardzo się w tym wszystkim orientują nie powinny mieć problemu z odnalezieniem najkorzystniejszej oferty i finalnie zaoszczędzenia wcale nie takich małych pieniędzy.

ProfiCredit.pl

Postautor: ProfiCredit.pl » 13 lut 2018 16:13

A korzystał ktoś już może z takiego rankingu? Jeżeli tak to czekam na opinię, bo co do pewnych i sprawdzonych firm, polecam zerknąć na ProfiCredit

darkor

Postautor: darkor » 27 lut 2018 07:43

W większości przypadków rankingi chwilówek to proste zestawienia parabanków. Każda chwilówka w takim porównaniu opisana jest pod kątem maksymalnej i minimalnej kwoty pożyczki, okresu spłaty i ewentualnie minimalnej wysokości oprocentowania RRSO. Niewiele jest takich zestawień, w których podając kwotę pożyczki i okres, na który pożyczamy gotówkę, dowiemy się, jaki będzie precyzyjnie koszt pożyczki, jakie oprocentowanie nominalne i jaka wysokość prowizji. Także niewiele jest serwisów internetowych, w których można dowiedzieć się, które firmy oferują pożyczki na dowód albo bez BIK. Takie rzeczy można poznać najczęściej tylko w przypadku bezpośredniego odwiedzenia strony internetowej danego pożyczkodawcy, gdzie dowiadujemy się także, ile wynosi RRSO. Przydałby się taki zbiorczy kalkulator porównujący precyzyjnie wszystkie firmy chwilówkowe, ale wymagałoby to stworzenia systemu informatycznego połączonego z kalkulatorami poszczególnych pożyczkodawców.

maciek0zielinski

Postautor: maciek0zielinski » 08 mar 2018 09:28

Jak mamy inne możliwości to należy unikać chwilówek.