Kredyt samochodowy czy leasing?

Kred.pl
Kontaktowanie:

Re: Kredyt samochodowy czy leasing?

Postautor: Kred.pl » 25 paź 2016 05:23

W moim przekonaniu sprawa jest dosyć prosta. Kredyt samochodowy, biorąc pod uwagę jego całkowity jego koszt, będzie tańszy. Natomiast leasing jest znacznie wygodniejszy (np. nie trzeba się martwić o kwestię przeglądów serwisowych).

Leason
Kontaktowanie:

Postautor: Leason » 09 lis 2016 15:51

Kred.pl pisze: Kredyt samochodowy, biorąc pod uwagę jego całkowity jego koszt, będzie tańszy. Natomiast leasing jest znacznie wygodniejszy (np. nie trzeba się martwić o kwestię przeglądów serwisowych).

Bardzo często nominalnie leasing jest tańszy od kredytu, szczególnie przy używanych samochodach.
W tradycyjnym leasingu trzeba "martwić się" przęgladami serwisowymi bo nie s wliczone w ratę leasingu.
Nie trzeba natomiast w wynajmie długoterminowym. Niektóre firmy leasingowe maja go w ofercie.
Leason - Wygodny Leasing

My doradzamy, Ty dostajesz leasing dopasowany do potrzeb i możliwości.

Oferta Leasingu
O nas
Referencje

Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w pozyskaniu leasingu. Możemy pomóc i Tobie.
Szybki kontakt: biuro@leason.pl lub 508 747 525

Andrzej44

Postautor: Andrzej44 » 21 lis 2016 12:28

awwsome pisze:Moja księgowa też polecała mi leasing, który dla osoby prowadzącej firmę (także DG) jest lepszy niż zwykły kredy samochodowy. W moim przypadku zdecydowałem się na BMW z Bawarii i jestem zadowolony, bo co miesiąc płacę mniej podatków, a samochód i tak potrzebuję w bieżącej pracy.

Zdecydowanie z takiej opcji warto skorzystać, zwłaszcza jeżeli chcemy jeździć dobrze prezentującym się samochodem.
Bądź co bądź, mnie osobiście oferta w Bawaria Motors BMW bardzo przypadła do gustu, mam tutaj oczywiście na myśli opcję przeznaczoną dla posiadaczy firm i na pewno zdecyduję się na zakup samochodu właśnie w ich salonie w Katowicach.

BiznesWoman27

Postautor: BiznesWoman27 » 02 gru 2016 16:44

Moim zdaniem kredyt samochodowy ma sens gdy samochód jest narzędziem i na siebie zarabia.

Leason
Kontaktowanie:

Postautor: Leason » 05 gru 2016 17:37

BiznesWoman27 pisze:Moim zdaniem kredyt samochodowy ma sens gdy samochód jest narzędziem i na siebie zarabia.

Dlaczego?
Leason - Wygodny Leasing

My doradzamy, Ty dostajesz leasing dopasowany do potrzeb i możliwości.

Oferta Leasingu
O nas
Referencje

Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w pozyskaniu leasingu. Możemy pomóc i Tobie.
Szybki kontakt: biuro@leason.pl lub 508 747 525

Blink

Postautor: Blink » 22 gru 2016 22:22

Właśnie chyba, jeśli samochód traktujemy jako narzędzie w naszej pracy to bardziej chyba opłaca się leasing. Ratę leasingową można wrzucić w koszty prowadzenia działalności.
Tak jak ktoś wcześniej wspominał w Bawaria Motors mają teraz wyprzedaż aut demonstracyjnych w super cenach, z bieżącego rocznika, z niskim przebiegiem i zastanawiam się nad leasingiem na jeden z nich. Jeśli się da, oczywiście.

awwsome

Postautor: awwsome » 29 gru 2016 22:52

Blink, ja korzystałem z Bawarii Motors poza wyprzedażą i też dal mi świetną cenę :)

patryckab1

Postautor: patryckab1 » 09 sty 2017 19:00

Powiem Wam ze teraz dla firm jest tyle udogodnień, że wystarczy troszkę popytać i naprawdę mozna troszkę zaoszczędzić. Mam firmę transportową, korzystamy z kart paliwowych  https://fleetcor.pl/ 
dzięki którym da się sporo zaoszczędzić przy tankowaniu. Prosta obsługa, jasne zasady. Dla nas to wygoda i zaoszczędzenie czasu.