W jakim banku brać leasing?

ardi
Kontaktowanie:

W jakim banku brać leasing?

Postautor: ardi » 29 kwie 2016 09:56

Witam,
ktoś jest w stanie powiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty leasingowej? Może jakieś banki prezentują się nadzwyczaj lepiej niż konkurencja?

Leason
Kontaktowanie:

Re: W jakim banku brać leasing?

Postautor: Leason » 24 sie 2016 23:34

Na co zwrócić uwagę przy wyborze leasingu pisaliśmy tutaj.

Co do firm leasingowych - ich oferta zmienia się w czasie. W jednym momencie firma A daje najkorzystniejsze warunki cenowe a 2 miesiące później inna firma. Generalnie rzecz ujmując oferty dużych firm leasingowych są do siebie zbliżone cenowo co nie oznacza identyczne. My pomagamy porównać je w danym momencie i wybrać korzystną ofertę ze względu na cenę, ale takżę ze względu na oczekiwania leasingobiorcy co do warunków leasingu.

Przykładowo - jeśli zależy ci na leasingu na dłużej, niż standardowe 5 lat to krąg leasingobiorców które sprostają temu zadaniu istotnie się zawęża.
Leason - Wygodny Leasing

My doradzamy, Ty dostajesz leasing dopasowany do potrzeb i możliwości.

Oferta Leasingu
O nas
Referencje

Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w pozyskaniu leasingu. Możemy pomóc i Tobie.
Szybki kontakt: biuro@leason.pl lub 508 747 525

uniwe

Postautor: uniwe » 15 lut 2017 12:39

Witam, potrzebuje dokupić do firmy kilka maszyn do pakowania, takich jak te: http://www.astor.com.pl/produkty/roboty ... scara.html, niestety nie mam na tyle gotówki. Myślimy o leasingu. Jak myślicie dostaniemy na taki sprzęt?

awwsome

Postautor: awwsome » 27 lut 2017 21:44

Tak jak pisał ktoś wcześniej warto na bieżąco śledzić oferty leasingowe, bo one się zmieniają, tak samo zresztą jak oferty kredytowe.
No i warto sprawdzać też oferty w miejscach, w których zamierza się kupić towar, bo często także mają dobre oferty leasingowe. Szczególnie jeśli chodzi o sprzęt budowlany czy samochody.
U mnie najtaniej wychodził leasing u dealera Bawaria Motors, tam gdzie kupowałem auto.

ewoni

Postautor: ewoni » 01 mar 2017 19:54

Ja postawiłabym bardziej na firmę leasingową. Polecam sprawdzić EFL. Kiedyś wzięłam samochód w leasing właśnie przez tą firmę i nie mogę jej nic zarzucić . Profesjonalizm w obsłudze klienta na wysokim poziome. :)

lukaszlukasz

Postautor: lukaszlukasz » 02 mar 2017 10:52

Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest wysłanie zapytań do kilku firm dotyczących warunków leasingu. Wybieramy najlepszą i wysyłamy ją do pozostałych firm. Oferujący mogą się zapoznać z warunkami konkurencji i swoją ofertę tak zmodyfikować by była korzystniejsza.

crestori

Postautor: crestori » 06 mar 2017 11:18

Instytucje pozabankowe też mają dobre oferty leasingu i mówię to z autopsji, bo otwieralem przeciez restauracje i dzieki platformafinansowa.pl dostalem caly potrzebny sprzet gastronomiczny w leasing ;)
Przeglądajcie dużo ofert i porównujcie je - wtedy należy wybrać najlepszą. Decyzja powinna byc przemyslana ;)

tytus

Postautor: tytus » 23 mar 2017 13:33

Wybór odpowiedniego leasingu rzeczywiście może być niełatwym zadaniem - szczególnie, kiedy na rynku jest tak wiele ofert. Niemniej to też spora zaleta, bo poprzez konkurencję możemy znaleźć tańsze rozwiązanie. Sam polecam RCI Renault - jeśli ktoś chce samochód tej marki to tym bardziej. Dla konkretnych modeli widoczne są specjalnie stworzone oferty. No i generalnie leasing finansowo jest często bardziej opłacalny niż kredyt.

Obrazek

pola1234

Postautor: pola1234 » 26 mar 2017 18:43

Z tego co się orientowałam, to całkiem fajną ofertę leasingową można otrzymać tutaj: https://kredyt123.pl/leasing . Okres leasingowania w tej firmie wynosi od 24 48 miesięcy, a wpłata wstępna zaczyna się od 0% . Warto zapoznać się z ich ofertą, mają doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.