Auto w leasing

ffordzikkkk4

Auto w leasing

Postautor: ffordzikkkk4 » 07 lis 2012 13:36

Witam, jaka firma ma najkorzystniejszy leasing na auto? Zastanawiam się nad leasingiem na auto, myslicie że się będzie to opłacac

chrupek

Re: Auto w leasing

Postautor: chrupek » 31 mar 2013 01:37

Wszystko zależy od tego jaki samochód chcesz wyleasingować... Bo czasami opłaca się wziąć w leasing od producenta!

hito
Kontaktowanie:

Postautor: hito » 16 paź 2013 00:47

No właśnie, wg Was co jest lepsze? Kredyt w banku na zakup samochodu czy lesaing?

daras91

Postautor: daras91 » 31 mar 2014 09:28

na ile maxsymalnie rat można wziąść samochód w leasingu :) ??

czergrom

Postautor: czergrom » 31 sty 2016 14:34

W odróżnieniu od kredytu, leasing samochodowy nie naraża naszej firmy na bankructwo, w wielu przypadkach, leasing zapewnia lepsze warunki niż kredyty bankowe. Nie ukrywajmy jednak – dla osób prywatnych, które potrzebują samochodu, kredyt to lepsze rozwiązanie niż leasing. Jednak sama usługa leasingu stworzona została z myślą o właścicielach firm, którzy potrzebują samochodów, aby ich firma mogła funkcjonować, oraz przynosić dochody.

dianka

Postautor: dianka » 19 sie 2017 04:41

Według mnie bardzo dobrą opcją jest tak wynajęcie samochodu, po prostu płacimy miesięczny abonament, a firma użycza nam pojazd. W tym wypadku my tylko tankujemy samochod, opłaty miesięczne pokrywają natomiast większość wydatków związanych z jego eksploatacją, to bardzo dobre rozwiązanie, tym bardziej, że po kilkunastu miesiącach użytkowania można wymienić pojazd na nowy. Można sobie poczytać na ten temat na stronie http://www.master1.pl/abonament świetna sprawa, dość ciekawy sposób finansowania. Dużym plusem jest to, że nie pokrywamy praktycznie żadnych kosztów, interesuje nas tylko pełny bak i tyle.

Pegaz

Postautor: Pegaz » 19 sty 2018 16:55

Nie mam za dużego rozeznania, ale z tego co wiem to sprawdź PKO i EFL. Często są uznawane za najlepszy tani leasing http://www.eit-centrum.waw.pl/najtanszy-leasing-gdzie/ Najtańszy leasing samochodowy ma chyba Idea i Getin, ale potem już bywa różnie w kwestii opłat w kolejnych latach. Tak przynajmniej wywnioskowałem jak szukałem opinii o firmach. Oczywiście w prawie każdym leasingu należy się spodziewać wzrostu ubezpieczenia w drugim lub 3 roku, ale to też da się załatwić i obniżyć. Tylko trzeba przysłać ofertę od innego ubezpieczyciela. Ogólnie w każdym przypadku leasingu wiele zależy od negocjacji.

verkaxx

Postautor: verkaxx » 16 maja 2018 20:18

Leasing operacyjny jest świetną opcją :) Warto wiedzieć czym on jest - http://auta-firmowe.pl/leasing-operacyjny/. Ten wpis świetnie to wyjaśnia :)