Strona 1 z 1

Re: Motor w Leasign

: 24 sie 2016 23:04
autor: Leason
Motor można wziać w leasing. Sam leasing wychodzi dość tanio, szczególnie na nowy motocykl.
Jedyny i główny problem stanowi ubezpieczenie - każdy leasingodawca wymaga pełnego ubezpieczenia
OC AC NW. Przy nowym motocyklu dobre ubezpieczenie na I rok zwykle zaproponuje Ci diler, problem pojawia się w drugim i kolejnym roku leasingu - ubezpieczenie przez leasingodawcę (w zależności od firmy leasingowej) kosztuje przeciętnie od 10 do 20% wartości motocykla.

Możesz szukać tańszego ubezpieczenia u swojego agenta ale koszty AC sa zdecydowanie wyższe, niż w przypadku samochodów.
Jeśli tak czy inaczej wykupiłbyś pełny pakiet ubezpieczenia leasing jest dobra opcja do rozważenia i w zorganizowaniu leasingu możemy pomóc.

Re: Motor w Leasign

: 26 kwie 2018 22:34
autor: Daniel4321
Chce wziąć w leasing motor marki BMW. Pytanie - skąd? Kogo polecicie?

Re: Motor w Leasign

: 27 kwie 2018 00:47
autor: Maki23816
Zalecam wziąć pod uwagę ofertę http://pawelec.bmw-motorrad.pl/ . Posiadają szeroki wybór motorów BMW, które można wziąć w leasing. Jak obstawiam, będzie to właśnie Twój wybór. Mój brat odjechał od nich motorem BMW R nine T RACER w którym praktycznie się zakochał. :)

Re: Motor w Leasign

: 27 kwie 2018 18:47
autor: XXXYYY
Moim zdaniem korzystniejszą opcją, zwłaszcza przy zakupie motoru jest leasing. Przede wszystkim dlatego ze nie masz ukrytych kosztów i spłacasz tylko tyle ile "pozyczasz". Ale dla pewności warto dopytać si u źródła. Mozesz na przykład wypełnić formularz kontaktowy na: https://kredytok.pl/leasingok/ i poczekać az odezwie się do ciebie konsultant. Wtedy mozesz dopytać o wszystkie szczegóły i wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję

Re: Motor w Leasign

: 31 maja 2018 20:50
autor: agnieszka24
Prawdę mówiąc nie wiedziałam nawet, że można gdzieś znaleźć taką ofertę. Zastanawiam się jak przy motocyklowym leasingu wygląda sprawa z naprawą. Części w autoryzowanym serwisie na pewno są bardzo drogie więc czy na przykład mam możliwość kupienia oryginalnych podzespołów w sklepie takim jak na przykład enduro7 do leasingowanego motocykla? - oczywiście to przykład, ale nie znam się na przepisach, dlatego fajnie byłoby zgłębić wiedzę w tym zakresie.

Re: Motor w Leasign

: 10 paź 2018 20:19
autor: agnieszka24
Niezależnie od tego, na wybór jakiego motoru się zdecydujesz, wysoce prawdopodobne jest, że prędzej czy później, ale ulegnie awarii. Jego naprawy najlepiej jest dokonywać przy pomocy części oryginalnych, gdyż sprawdzają się nieporównywalnie lepiej od części zamiennych. Ich sprzedażą zajmuje się między innymi sklep internetowy https://enduro7.pl/sklep/ który w swojej ofercie posiada wyłącznie części oryginalne.