Co sądzicie o leasingu internetowym na sprzęt do firmy?

MarekJol

Co sądzicie o leasingu internetowym na sprzęt do firmy?

Postautor: MarekJol » 12 wrz 2018 21:19

Moje pytanie brzmi identycznie jak tytuł wątku, czyli "Co sądzicie o leasingu internetowym na sprzęt do firmy?" Chcielibyśmy dorównać naszej konkurencji i jednak poszerzyć zakres świadczących usług bo inaczej zostaniemy mocno w tyle rynku. Mój bliski znajomy bardzo sobie chwalił taką możliwość, dlatego chciałbym znaleźć potwierdzenie jednak w szerszym gronie. Pomożecie? Pozdrawiam :)

KacperR

Re: Co sądzicie o leasingu internetowym na sprzęt do firmy?

Postautor: KacperR » 13 wrz 2018 21:00

Ja zaczynam się do tego rzeczywiście przekonywać. Wcześniej myślałem, że wszystko powinno się kupować za swoje środki zaoszczędzone, aczkolwiek widząc propozycje współpracy i-leasingu od https://www.platformafinansowa.pl naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony jak może być to wygodne i nie musi pochłaniać wcale dużej ilości czasu.

deemenina57

Postautor: deemenina57 » 14 wrz 2018 14:01

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie. Z całą pewnością przyda mi się to :)
Krótkie życie nie pozwala nam żywić odległych nadziei.

Jarson

Postautor: Jarson » 17 wrz 2018 13:12

Ja też będę kolejną osobą za tym wyborem. Jedna leasing jest szczególnie wygodnym rozwiązaniem dla firm, a zamiast brać samochodów lepiej właśnie rozwijać swój biznes o nowy sprzęt czy też wyposażenie które pozwoli zwiększać przychody.

Adamus

Postautor: Adamus » 01 paź 2018 05:21

Oczywiście, że jest to świetna opcja dla firm które chcą się rozwijać a jednak nie mogą ponosić tak dużych kosztów zakupu. Masz od razu określone warunki spłaty, wsparcie profesjonalistów oraz dokładne przedstawione czarno na białym. Natomiast musisz wybrać mądrze firmę z której usług skorzystasz. Ja ze swojej strony śmiało mogę również polecić wspomnianą już wcześniej Platformę Finansową.