Leasing na samochód co sądzicie - HondaPlaza

Sebastian33

Leasing na samochód co sądzicie - HondaPlaza

Postautor: Sebastian33 » 08 paź 2018 11:07

Cześć,
Zastanawiam się nad wzięciem auta w leasing i teraz moje pytanie brzmi czy warto pójść w tym kierunku. W salonie HondaPlaza trafiłem na fajne auto Honda CR-V, które już od dawna chodziło mi po głowie. Sądzicie, że będzie to opłacalne czy jednak to zbyt duże obciążenie dla firmy? Pozdrawiam

Jarson

Re: Leasing na samochód co sądzicie - HondaPlaza

Postautor: Jarson » 09 paź 2018 16:01

Ja jestem zdania, że jak najbardziej warto zwrócić uwagę na opcję leasingu, tym bardziej że tak jak wspominasz mają oni rzeczywiście ciekawą ofertę. Ogólnie polecam wcześniej wszystko sobie dokładnie przekalkulować, czy nie będzie to dla Was duże obciążenie i jeżeli nie to nie ma co zwlekać z decyzją. Tym bardziej, że akurat HondaPlaza ma naprawdę dobrze przygotowaną ofertę aut nowych i używanych oraz obsługę chętną do pomocy i na pewno uda Ci się jeszcze trochę ponegocjować ostateczne warunki.

MarekJol

Postautor: MarekJol » 10 paź 2018 13:32

Również wydaje mi się to dobrą opcją, a jeżeli jednak się rozmyślisz to tak jak wspominaliście jest jeszcze niezła oferta aut używanych które w przypadku HondaPlaza są wręcz idealnie przygotowane od strony wizualnej jak i technicznej. Jednocześnie można również trafić na opcję przedłużenia gwarancji z programem Honda Quality Plus.

Endriu

Postautor: Endriu » 15 paź 2018 13:03

Jeśli panu nie przeszkadza, że nie jesteś właścicielem samochodu. I że musi pan ubezpieczyć go pełnym pakietem od wszystkiego. A tak poważnie - leasing jest spoko i warto o tym pomyśleć. Jaki chce pan ten leasing? Jaki własny wkład pan posiada. Itp.itd.

KacperR

Postautor: KacperR » 17 paź 2018 09:01

No tak ale jednak są to obciążenia dla firmy a nie dla nas samych także jeżeli możemy sobie na to pozwolić to czemu by nie. W moim przypadku świetnie sprawdza się taka opcja i tutaj również wspomnę o salonie HondaPlaza bo mają auta z wysokiej półki jeżeli chodzi o jakość przygotowania, natomiast wcale nie tak drogie. Osobiście szukałem modelu ze sportowym pazurem, które fajnie poradzi sobie zarówno na mieście, trasie jak i torze. Dlatego zdecydowałem się na Type R, auto pod moje wymagania wręcz idealne.

TomaszR

Postautor: TomaszR » 18 paź 2018 09:16

Warto abyś również wcześniej dokładnie sprawdził jak to wygląda na stronie HondaPlaza zarówno w przypadku aut nowych i używanych, opcji finansowania, serwisów oraz ich kanał na Youtube, gdzie znajdziesz dużą ilość testów oraz recenzji o danych modelach przeprowadzanych przez ich specjalistów.

Endriu

Postautor: Endriu » 18 paź 2018 14:35

Ale ja się zgadzam, że leasing jest ok. Poza tym właściciel firmy chyba bierze odpowiedzialność za obciążenie jakim jest w tej firmie samochód.

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 25 paź 2018 13:29

Dziękuję za wszystkie Wasze porady. Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na korzyść i w końcu zdecyduję się na to auto firmowe które od długie już czasu chodzi mi po głowie. W takim razie trzymajcie kciuki i oby wszystko poszło zgodnie z planem.

Iwon

Postautor: Iwon » 25 paź 2018 16:02

Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
... jak niedużo zostaje z człowieka, gdy odjąć od niego wszystko, co mówią o nim inni.

annamaria

Postautor: annamaria » 30 paź 2018 09:58

Ogólnie leasing polecam, my się zdecydowaliśmy na mazdę, bo jeździliśmy sporo po salonach i w tym w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ najlepsze wrażenie na nas zrobili a poza tym dali po prostu najlepszą ofertę